Drugie otwarte Beta testy Broken Ranks wystartują już w ten piątek!

lubiegrac news Drugie otwarte Beta testy Broken Ranks wystartują już w ten piątek!
Drugie otwarte Beta testy Broken Ranks wystartują już w ten piątek!Tamer Adas | 13 września 2021, 07:00

Studio Whitemoon Games zdecydowało się ogłosić od kiedy otwarte Beta testy Broken Ranks będą dostępne do sprawdzenia.

Wrocławski zespół zdecydował się zapowiedzieć, że od 17 września od godziny 21:00 do niedzieli, 19 września do 21:00 trwać będą drugie otwate beta testy Broken Ranks, nadchodzącej gry MMORPG.

Poprzednim razem tytuł sprawdziło przeszło 25 tysięcy graczy, którzy i tym razem będą mieli okazję sprawdzić nowe poprawki i ulepszenia, jeszcze szerszy fragment głównej kampanii fabularnej, dodatkowe poboczne zadania oraz krainy ze swoimi bossami. Postęp z poprzednich testów został zachowany i będzie dostepny także teraz!

Przy tej okazji twórcy zdecydowali się potwierdzić startowe wersje językowe, którymi będą: polskiej, angielskiej, rosyjskiej, niemieckiej i francuskiej. Pakiet zostanie rozszerzony, o czym pojawią się informacje w późniejszym okresie.

Przeczytaj też: Plany Dark Point Games zapowiadają Wczesny Dostęp Achilles Legends Untold oraz debiut na parkietach NewConnect

Po dość problematycznym starcie pierwszej Open Bety chcemy sprawdzić rozwiązania, które pomogą nam przy premierze i poprawią stabilność serwerów przy dużym obciążeniu. Paradoksalnie ataki DDoS w czasie Open Bety wskazały nam, co należy poprawić. Nadchodząca Open Beta to testy techniczne, a także prezentacja części poprawek, które wprowadziliśmy na podstawie informacji otrzymanych od graczy. - mówi założyciel studia, Krzysztof Danilewicz.

Broken Ranks zmierza na komputery osobiste.

Strona gry

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: testy, data,
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners