Druid najlepszą klasą w Diablo IV? Nowe 20 minut rozgrywki to sugeruje

lubiegrac news Druid najlepszą klasą w Diablo IV? Nowe 20 minut rozgrywki to sugeruje
Druid najlepszą klasą w Diablo IV? Nowe 20 minut rozgrywki to sugerujeTamer Adas | 12 listopada 2019, 07:10

Do sieci trafiły zupełnie nowe fragmenty rozgrywki z Diablo IV, w których możemy ujrzeć jak wygląda zabawa Druidem zapowiadającym się na najlepszą klasę.
 
Dopiero co pojawiły się wieści dotyczące mikrotransakcji w najnowszej odsłonie cyklu Diablo, tymczasem pojawił się spory fragment z rozgrywki, skupiający się na klasie Druida.
 
Już na materiałach przy okazji ujawnienia projektu dostrzec można było to jak efektowne są moce przyrody oraz wcielania się w Niedźwiedzia, a kolejny zapis rozgrywki jedynie to potwierdza.
 
 
Zabawa nawet w przypadku innej formy nie przestaje wciągać, a nawet okazuje się jeszcze ciekawsza ze względu na odmienną specyfikę rozgrywki, gdyby ten pomysł rozwinąć w pełnej wersji to możemy uzyskać imponującą liczbę kombinacji i strategii do wykorzystania.
 
Diablo IV nie ma jeszcze daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners