DualSense to kolejny DualShock? Nie to jego następca! Pad do PS5

lubiegrac news DualSense to kolejny DualShock? Nie to jego następca! Pad do PS5
DualSense to kolejny DualShock? Nie to jego następca! Pad do PS5Tamer Adas | 7 kwietnia 2020, 22:30

Sony zaskoczyło przed najnowszym Inside Xbox prezentując... DualSense'a, czyli nowy bezprzewodowy kontroler do PlayStation 5! Jak się prezentuje?
 
PlayStation niespodziewanie zdecydowało się oficjalnie zaprezentować następcę DualShocka 4, który będzie nosił swoją własną, unikalną nazwę. DualSense to to zupełnie nowy rozdział.
 
Nowy pad ma korzystać z haptycznych wibracji, czyli z zupełnie nowej, niezwykle efektownej technologii, dzięki której będziemy mogli doświadczyć zupełnie inaczej gier.
 
Pierwsze opinie wskazują, że technologia to faktycznie nowa generacja, zatem krok z nazwą wydaje się być niezwykle przemyślany. Firma ponownie zdecydowała się także na prowadzenie zmodyfikowanego wyglądu i formy.
 
Sprzęt prezentuje się futurystycznie wręcz, jest o wiele bardziej okrągły, posiada logo PlayStation w formie przycisku, przyciski nie doczekały się swoich klasycznych kolorów, ponadto pozbyto się światełka z tyłu. Niemniej panel dotykowy chyba otacza miejsce na diodę.
 
Nie brakuje między innym dużego panelu dotykowego w kształcie... nieco zmodyfikowanego V, idącego nieco w kierunku U, ponadto pojawia się głośniczek oraz mini przyciski prawdopodobnie do wyciszania mikrofonu.
 
Przy okazji prezentacji pojawiło się także jeszcze jedno pytanie. Czy sama konsola będzie też nosić biało-czarne barwy z dużym naciskiem na ten pierwszy kolor? O tym się przekonamy niebawem!
 
Wszystkie informacje o PlayStation 5 znajdziecie w tym miejscu. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

123
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners