Duety to największa nowość w 7 sezonie Ustawki w Hearthstone!

lubiegrac e-sport Duety to największa nowość w 7 sezonie Ustawki w Hearthstone!
Duety to największa nowość w 7 sezonie Ustawki w Hearthstone!Tamer Adas | 6 kwietnia 2024, 01:35

"Zamieć" zaskakuje graczy ogłaszając, że Duety pojawią się w 7 sezonie Ustawki w Hearthstone! Autorzy zdecydowali się wprowadzić sporą nowinkę, która może spowodować wielkie zamieszanie oraz moc strategicznych zagrań.

Blizzard Entertainment oficjalnie zapowiedział 7. sezon trybu Ustawka w Hearthstone, który wprowadza tym razem sporą niespodziankę! Od 16 kwietnia możliwe będzie dobranie się w duecie, aby tak wykorzystać nowe karty, próbując zgarnąć najlepsze nagrody ubrane w baśniowy motyw.

Ze znajomymi lub obcymi można stanąć naprzeciw trzem innym duetom, dysponującym wspólnym zdrowiem, możliwością przekazania sobie kart poprzez portal za jedną sztukę złota oraz wspólnie rywalizując z przeciwnikami. Już na poziomie menu dobierać można najbardziej odpowiadające nam aktualnie model zabawy.

Przeczytaj również: Najlepsze karcianki cyfrowe - Które tytuły podbiły rynek? Które mocno się trzymają? Co je wyróżnia?

Część dotychczasowych stronników doczeka się kilku szlifów, zupełnie nowi stronnicy będą możliwi do zakupienia, choć warto odnotować, że część jest dostępna jedynie w ramach Duetów. Przygotowano także spore zmiany, takie jak przeróbka Bestii, odświeżenie Smoków i Mechów, a także poprawki balansu wielu stronników i bohaterów.

Ścieżki nagród Ustawki w sezonie 7 nie przestaną zaskakiwać dzięki niesamowitym elementom ozdobnym z motywami baśniowymi. Postępy w ścieżce karnetu sezonowego zapewnią wam legendarne zwieńczenie Nieskończone Baśnie, 18 dodatkowych skórek dla bohaterów, nowego barmana i wiele więcej!

Gra Hearthstone jest dostępna na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners