Dwunastą grą w świąteczno-noworocznej akcji Epic Games Store jest tym razem F.I.S.T.: Forget In Shadow Torch

lubiegrac news Dwunastą grą w świąteczno-noworocznej akcji Epic Games
Dwunastą grą w świąteczno-noworocznej akcji Epic Games Store jest tym razem F.I.S.T.: Forget In Shadow TorchAgata Dudek | 26 grudnia 2022, 19:00

No i przyszedł czas na kolejną, już dwunastą grę w darmowej wersji od Epic Games Store. Kolejną grę w gratisie, jakie możemy odbierać codziennie już znamy.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia dostajemy kolejną, tym razem grową niespodziankę, od platformy Epic Games Store. W corocznej akcji świąteczno-noworocznej, gry ukryte pod hasłem "Tajemnicza gra", o tej godzinie są odsłaniane. 

 Zapoznaj się również z: TOP 10 filmów Netflix, i na czele Krzywe linie Boga, Wierzę w Mikołaja i Gullermo del Toro Pinokio

Pewnie świętujecie, ale nie zapomnijcie, że na platformie Epic Games Store czeka na Was, już od godziny 17-tej kolejna, dwunasta gra. Tym razem jest to  F.I.S.T.: Forget In Shadow Torch. Tytuł, który został odkryty w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, podobnie jak każde inne wchodzące w skład wspomnianej akcji, będzie dostępny tylko przez jeden dzień. Grę dodacie do swojej biblioteki do jutra, do godziny 17-tej. Więc pobierajcie do woli. I wesołych świąt!

       Przeczytaj również:

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch to gra akcji z platformowymi elementami, tytuł stworzony przez studio TiGames, wydana dzięki Antiidelay, gra, w która łączy w sobie elementy metroidvanii. W tej grze czekają na nas niesamowite walki z bossami, w tej grze to Fis, Drill i Whip, które pozwalają na różne style, ale sama gra pozwala także na przełączanie się między bohaterami, i wiele ciekawych kombinacji walk. 

Epic Games Store - pobierz dwunastą darmową grę

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners