Shadow Gambit The Cursed Crew otrzymało nowy dziennik deweloperski oraz postać... odważnego kucharza-skrytobójcy!

lubiegrac news Shadow Gambit The Cursed Crew otrzymało nowy dziennik deweloperski
Shadow Gambit The Cursed Crew otrzymało nowy dziennik deweloperski oraz postać... odważnego kucharza-skrytobójcy!Tamer Adas | 18 marca 2023, 07:10

Studio Mimimi Productions zaprezentowało dziennik deweloperski strategii Shadow Gambit The Cursed Crew. W jego ramach nie tylko możemy ujrzeć, jak projekt powstaje, ale także poznać możemy nową, niestandardową postać!

Niemiecki zespół zdecydował się zaprezentować, jak przebiegają prace nad ich następną propozycją, która pomimo wielu podobieństw, postara się mocno odróżnić od wcześniejszych gier strategicznych. Wykorzystana zostanie do tego klimat oraz samoświadomy humor. 

Zapoznaj się również z: Oto wszystkie gry komputerowe LEGO... z pewnością nie spodziewaliście się, że ukazało się ich aż tyle!

Jednym z przykładów tego ostatniego, jest ukazana nowa postać: Toya. Ten nietypowy heros na co dzień zajmuje się gotowaniem najlepszych dań w załodze, aby... następnie w polu walki stać się niezwykle skutecznym skrytobójcą.

To nie jedyny heros, który sprawi, że nasze opcje taktyczne znacząco wzrosną, a poprzez swobodę działania, możliwe będzie skutecznie połączenie jego zalet z licznymi rywalami.

W kolejnych miesiącach są planowane kolejne materiały zza kulis, zawierające między innymi ostateczną datę premiery, która wciąż oficjalnie ma dotyczyć bieżącego roku...

Shadow Gambit The Cursed Crew ma zadebiutować w 2023 roku na PlayStation 5, komputerach osobistych oraz Xboxach Series S oraz Series X.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners