Dziś startuje BLAST Premier World Final 2023, wielkie święto Counter Strike'a 2!

lubiegrac e-sport Dziś startuje BLAST Premier World Final 2023, wielkie święto Counter Strike'a 2!
Dziś startuje BLAST Premier World Final 2023, wielkie święto Counter Strike'a 2!Tamer Adas | 13 grudnia 2023, 15:45

Od dziś można śledzić startujące zawody BLAST Premier World Final 2023, czyli zimowe wielkie święto Counter Strike'a 2! W Abu Zabi rozpoczyna się zacięta rywalizacja o niemałe środki oraz spory prestiż.

Fani Counter Strike 2 mogą od dziś śledzić nowe zawody, które w Zjednoczonych Emiratach Arabiskich zgromadzą szereg znakomitych drużyn. FaZe Clan, Heroic, Natus Vincere, MOUZ, Vitality, G2 Esports, Cloud9 oraz ENCE postarają się pokazać pełnię potencjału oraz niezwykłych umiejętności.

Rywalizacja o pół miliona dolarów zgromadziła szereg znakomitych i wyrównanych składów, które mają kolejną szansę na ukazanie wyższości, co  czasie tak wyrównanej rywalizacji nie jest oczywiste.

Zapoznaj się również z: Już na początku przyszłego roku Workshop Simulator VR zaliczy premierę na pierwszych goglach Meta i SteamVR

Ranking BLAST oraz istotne zwycięstwa sprawiły, że szanse na znakomite pojedynki są niezwykle wysokie. W turnieju udział biorą także polscy gracze: Paweł dycha Dycha ENCE, w roli trenera po raz kolejny ujrzeć będzie można Jakuba “kubena” Gurczyńskiego.

BLAST Premier World Final 2023 rozpoczęło się dziś i można je śledzić do 17 grudnia, przygotowana została także transmisja przez zespół GX Studio.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners