Dziś Xbox zaprezentuje swoją nową strategię rozwoju!

lubiegrac newsy hardware Dziś Xbox zaprezentuje swoją nową strategię rozwoju!
Dziś Xbox zaprezentuje swoją nową strategię rozwoju!Tamer Adas | 15 lutego 2024, 06:00

Dziś wieczorem odbędzie się oficjalna zapowiedź nowej strategii, jaką obierze marka Xbox oraz cały Microsoft Gaming. Wcześniejsze plotki mówią o tym, że za pewien czas spodziewać się możemy poważniejszych zmian w ramach podejścia licznych studiów do ekskluzywności.

Czas na nową strategię Xboxa!

Przed marką Xbox staje wizja sporych zmian, które mają mocniej zdefiniować markę, która staje się z roku na rok coraz ważniejszą częścią całego Microsoftu. Z tego też względu dzisiejsze wydarzenie nie tylko przyciąga uwagę, ale może także wywołać spore zamieszanie oraz kontrowersje, szczególnie wobec największych fanów.

Być może to właśnie 15 lutego dowiemy się o pierwszych tytułach, które mają być dostępne na konkurencyjnych platformach. Wiele wskazuje na to, że faktycznie może dojść do poważniejszych ruchów, choć być może nie będą one tak spektakularne, jak niektórzy zakładają...

Przeczytaj również:

Czego można się spodziewać?

Po pierwszych sporych emocjach wiele wskazuje na to, że gigant będzie chciał otworzyć sobie ścieżkę do wydawania mniej istotnych projektów czy po prostu wybranych tytułów (na przykład usług-jako-gier) poza swoją własną platformą. Sea of Thieves czy nawet również wspominane Hi-Fi Rush jako reklama i mniejszy projekt wpisują się w tę koncepcję idealnie.

O której rozpocznie się transmisja?

Oficjalnie nowy odcinek oficjalnego podcastu Xboxa rozpocznie się 15 lutego 2024 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego.

 

.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners