E3 2017 - Pilars of Earth we fragmencie rozgrywki

lubiegrac news E3 2017 - Pilars of Earth we fragmencie rozgrywki
E3 2017 - Pilars of Earth we fragmencie rozgrywkiAgata Dudek | 13 czerwca 2017, 18:00

Już latem zagramy w kolejny tytuł, którego wydaniem zajęło się niemieckie studio Daedalic Entertainment, przygodówki opartej na powieści Kana Folletta. Jak wygląda Pilars of Earth w kwestii rozgrywki, mogliśmy przekonać się na trwającym E3.
 
Ken Follett's: The Pillars of the Earth, gra o której już mówiliśmy na stronie tu  oraz tutaj, to wspólny projekt  studia Bastei Lubbe i Deadalic Entertainment i gra, którą będziemy cieszyć się w trzech częściach. W pierwszą część zagramy już 15 sierpnia
 
W grze wcielamy się Jacka, Aliene i Philipa, którzy to w interaktywnej opowieści, jaką jest owa przygodówka,  będę zmuszeni dokonywać wyborów i podejmować decyzję, które jako gracze zatwierdzać będziemy odpowiednimi dialogami. Razem z nimi przeniesiemy się do średniowiecznej Anglii, by śledzić historię oczami kilku grywalnych postaci.
 
Jedną z nich, czyli chłopca o imieniu Jack gracze mogli poznać na kilkuminutowej rozgrywce. Przybliżano nam nieco interfejs gry. Wiemy też, że gra zawierać będzie pewne elementy zręcznościowe, zwane quick time eventami. 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [1]:
avatar Mariusz
dodano: 2017-07-31 21:25:15

Oglądałem serial i podobał mi się, mam nadzieję, że przygodówka nie trzyma się ściśle wydarzeń z książek i serialu bo będzie jak obejrzenie kevina samego w domu po raz kolejny.

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners