Kiedy wystartuje EA FC 24 Web App? Co z Companion app? Jak Electronic Arts przygotowuje się do premiery swojej gry piłkarskiej?

lubiegrac e-sport Kiedy wystartuje EA FC 24 Web App? Co z Companion app? Jak
Kiedy wystartuje EA FC 24 Web App? Co z Companion app? Jak Electronic Arts przygotowuje się do premiery swojej gry piłkarskiej?Tamer Adas | 15 września 2023, 10:05

Kiedy wystartuje oficjalnie EA FC 24 Web App? Co z aplikacją Companion app? Jak Electronic Arts przygotowuje się do premiery swojej gry piłkarskiej? Co będzie się działo przed debiutem EA Sports FC 24?

Premiera EA Sports FC 24 coraz bliżej!

Kampania marketingowa EA Sports FC 24 od EA Sports i Electronic Arts już niebawem oficjalnie wystartuje, tymczasem w sieci pojawił się informacje wskazujące na to, co się działo przed premierą gry!

Już za cztery dni udostępnione zostanie autorom tytuł, w ramach specjalnego programu EA Sports Content Creator, w ten sposób wybrani celebryci oraz twórcy będą mogli zagrać oraz zapewne zaprezentować grę.

Zapoznaj się też z:

 

Kiedy wystartuje EA FC 24 Web App?

Zgodnie z doniesieniami już 20 września oficjalnie wystartuje Webb app dla EA Sports FC 24, dzięki czemu gracze będą mogli rozpocząć przygotowania swojego składu oraz klubu do rywalizacji za nieco ponad tydzień.

Tego samego dnia doczekamy się prezentacji pierwszego składu Team of the Week, który rozpocznie stały i niemalże całoroczny cykl wyróżniania wybranych piłkarzy za ich ostatnie osiągnięcia indywidualne.

Co z EA Sports FC 24 Companion app?

21 września oficjalnie udostępniona zostanie aplikacja Companion app do EA FC 24, a dzień później wszyscy posiadacze EA Sports FC 24 Ultimate Edition będą mogli wskoczyć do rywalizacji na serwerach!

Tego samego dnia nie zabraknie także startu promocji realizowanej w Nike, w ramach której wybrani i wyróżnieni zostaną wskazani piłkarze.

 

 

Piłkarska EA Sports FC 24 ma ukazać się 29 września 2023 r. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners