EA Play - Co to? Co oferuje? Ile kosztuje? Dlaczego warto? Dostępność abonamentu, platformy, gry, dodatki, warianty, wydarzenie

lubiegrac publicystyka EA Play - Co to? Co oferuje? Ile kosztuje? Dlaczego warto
EA Play - Co to? Co oferuje? Ile kosztuje? Dlaczego warto? Dostępność abonamentu, platformy, gry, dodatki, warianty, wydarzenieTamer Adas | 16 sierpnia 2020, 22:45

Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało, że kończy losy EA Access i Origin Access, przekształcając je w abonament EA Play i EA Play Pro. Co oferuje? Ile kosztuje? Dlaczego warto? Do kogo jest to usługa?

Za moment zakończą się losy EA Access i Origin Access

Przed weekendem jeden z największych wydawców zapowiedział, że oficjalnie zakończy EA Access i Origin Access, czyli abonamentów rozpoczętych jeszcze na Xbox One, z czasem goszcząc na kolejnych platformach, nosząc także osobną nazwę dla wersji na komputery osobiste. Cała ta historia ostatecznie już 18 sierpnia zostanie zakończona, stając się jednocześnie początkiem dla....

Naszedł czas... EA Play!

Tak dobrze, przeczytaliście, Electronic Arts zdecydowało się nazwać swoją usługę na wzór dotychczasowego cyklu wydarzeń ujawniających zupełnie nowe tytuły. Obecnie jest to na tyle duże marka, że wydawca zdecydował się nazwać swoją usługę abonamentową właśnie EA Play. Nie zabranie także "mocniejszego" wariantu w postaci EA Play Pro ze swoim pakietem dodatkowych zalet za wyższą kwotę.

Głównym celem zabiegu jest usprawnienie usługi oraz jej sytuacji rynkowej, dążąc do ulepszenia abonamentu oraz doświadczeń płynącej z grania. W tym miejscu warto zauważyć, że niedawno EA postawiło na postęp oraz rozgrywkę międzyplatformową, czego zwieńczeniem może być postawienie na szerszy dostęp.

EA Play - Co oferuje?

Zgodnie z tradycją oraz ofertą wspomnianych usługi, będziemy mogli dzięki EA Play otrzymać dostęp do szeregu gier, ekskluzywnych wyzwań i nagród w grach, nie zabraknie przedpremierowych wersji próbnych (10-godzinny dostęp) oraz zniżki 10% na wszystkie gry oraz dodatki w ramach cyfrowych zakupów.

Wśród tej zawartości znajdujemy nowości w postaci ekskluzywnej treści jaką będą wyzwania z wcześniejszym dostępem, nagrody w postaci Paczek Ultimate Team do gier pokroju FIFA 21 czy skórek do Apex Legends. Ponadto dostępny będzie newsletter z ogłoszeniami dotyczących nowych gier takich jak chociażby Star Wars Squadrons.

EA Play Pro - Oferta

W ramach mocniejszego, obszerniejszego i dostępnego jedynie na komputerach osobistych, dostępnych z poziomu platformy Origin (EA Desktop) będziemy mogli liczyć nie tylko na bazowy pakiet gier, ale także na warianty Deluxe nowych tytułów, wcześniejszy do nich dostęp, nieograniczony dostęp do The Play List w wydaniu Pro, serię nagród oraz dodatków, w tym także z tym tylko w poziomie Pro oraz obniżkę wynoszącą 10% na zakupy cyfrowe na produkty Electronic Arts.

W chwili obecnej tylko z poziomu tego wariantu usługi będziemy mogli liczyć na sesje bez dodatkowych opłat w takie propozycje jak Command & Conquer Remastered Collection czy Star Wars Jedi Fallen Order.

 
ea-play-a-steam

Co z wydarzeniem EA Play? Nadciąga EA Play Live!

Electronic Arts zdecydowało się nie zapomnieć o swoim cyklu wydarzeń, który po ostatnim EA Play Live 2020 będzie obecnie nosił tytuł takowy, czyli EA Play Live. Co roczny pokaz będzie oferować dotychczasowe atrakcji, szykując już teraz kolejne niespodzianki dla graczy, nie wspominając o wielkich ogłoszeniach.

Cena EA Play

Usługa dostępna z poziomu EA Desktop oraz Steam, dostępna jest w dwóch osobnych wariantach. Za podstawowy EA Play zapłacimy 14,99 złotych miesięcznie oraz 79,99 złotych na rok. Obszerniejszy wariant EA Play Pro to kwota 59,90 złotych miesięcznie oraz 419,90 złotych rocznie.

EA Play - dostępność

Electronic Arts zdecydowało się rozszerzyć dostępność abonamentu EA Play, który można bez problemu zakupić z poziomu platformy Origin (EA Desktop) oraz Steam na komputerach osobistych, usługa dostępna jest także w cyfrowych sklepach konsol Xbox One oraz PlayStation 4.

EA Play Pro - dostępność

Wydawca zdecydował się pozostawić najobszerniejszą usługę EA Play Pro z ekskluzywnością dla własnej platformy Origin, przekształcającej się w EA Desktop.

 
Still-Image_Xbox-Game-Pass_3_Logos-Title-Background_P

EA Play i Xbox Game Pass Ultimate!

Microsoft i Electronic Arts ogłosiły we wrześniu 2020 roku, że łączą wspólnie siły dzięki czemu w ramach oferty Xbox Game Pass Ultimate będziemy mogli liczyć na dostęp do gier z podstawowego zasobu EA Play, co przekłada się na jedną cenę, jedną usługę oraz dostęp do przeszło 160 gier.

Warto zauważyć, że do połączenia usług na PC-ie potrzebna jest dodatkowa aplikacja, która służy za pomoc pomiędzy EAP, a XGPU. Po kilku krokach możemy jednak liczyć na pełnię usługi w cenie abonamentu Xboxowego.

Dlaczego warto wybrać EA Play?

Jeżeli jesteście fanami gier z portfolio Electronic Arts to bez dwóch zdań jest to idealna dla Was propozycja, mogąca zagwarantować Wam setki czy tysiące godzin zabawy z ulubionymi tytułami za względnie małe pieniądze. W czasie podwyższania cen poszczególnych tytułów jest to tym bardziej opłacalna opcja.

Do kogo skierowany jest EA Play?

Z pewnością fani gier EA i ich studiów wewnętrznych są grupą docelową, choć i osoby mające ochotę jedynie nadrobić wybrane tytuły z The Vault będą mogły za drobne właśnie to uczynić.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners