EA przygotowuje się do wielkich zmian oraz do zapewnienia spójności w dziedzinie nazewnictwa

lubiegrac news EA przygotowuje się do wielkich zmian oraz do zapewnienia spójności w dziedzinie nazewnictwa
EA przygotowuje się do wielkich zmian oraz do zapewnienia spójności w dziedzinie nazewnictwaTamer Adas | 15 sierpnia 2020, 07:15

EA po części poinformowało, że przygotowuje się do wielkiej zmiany nazewnictwa EA i Origin Accessów oraz z cyklem wydarzeń EA Play. Co planuje firma?
 
Electronic Arts od kilku miesięcy przechodzi spore zmiany w ramach swojej wewnętrznej struktury, a już za moment doczekamy się drugiej partii zmian zewnętrznych.
 
Po powrocie na Steam, nadszedł czas także na ujednolicenie abonamentów EA Access oraz Origin Access, wobec czego ostatecznie do czynienia od 18 sierpnia będziemy mieli z EA Play!
 
Kojarzycie tę nazwę? Tak, tak to była dotychczas nazwa wydarzenia organizowana przez tego wydawcę oraz jego zespołów deweloperskich. Ostatnio, w przypadku wydania online zdecydowano się postawić na nazwę EA Play Live.
 
To właśnie ona pozostanie pełnoprawną nazwą imprezy, mającą dostarczać nam najważniejsze ogłoszenia oraz aktualizacje portfolio EA w kolejnych miesiącach oraz latach.
 
 
Abonament w nowym wydaniu ma zagwarantować ekskluzywne atrakcje, zniżkę 10% na zakupy cyfrowe wraz z wcześniejszymi zaletami. Wszystko mamy jednak poznać w szczegółach już 18 sierpnia 2020 roku.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.ea.com/pl-pl/news/access-changes-to-ea-play?setLocale=pl-pl

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners