W nadchodzącym EA Sports FC wykorzystany zostanie silnik Frostbite! Co ciekawego możemy dowiedzieć się z przecieków?

lubiegrac e-sport W nadchodzącym EA Sports FC wykorzystany zostanie silnik
W nadchodzącym EA Sports FC wykorzystany zostanie silnik Frostbite! Co ciekawego możemy dowiedzieć się z przecieków?Kamil Adas | 2 stycznia 2023, 21:40

W sieci pojawiły się jakiś czas temu nowe wycieki EA Sports, z których gracze mogą dowiedzieć się, że w nadchodzącej odsłonie cyfrowej piłkarskiej gry EA Sports FC ma być dostępny silnik gry Frostibte, jaki dostępny jest w edycjach FIFA.

Na twitterze w niedawnym czasie pojawiły się kolejne nowe przecieki EA Sports związane z nadchodzącą odsłoną EA Sports FC, w której dostępny ma być silnik gry Frostbite, jakiego możemy napotkać w edycjach cyfrowej piłki nożnej FIFA.

Zapoznaj się też z: Poznaliśmy kolejne przecieki na temat trybów, jakie dostępne będą w EA Sports FC!

Co więcej, silnik ten stworzony został już w 2008 roku przez firmę DICE oraz używanych jest w takich tytułach, jak NHL, Madden, PGA Tour oraz w szczególności w odsłonach FIFA. Dodatkowo, gracze mogą liczyć na wiele dodatków do technologii Hypermotion, pozwalającą wprowadzić bardzo realistyczną animację.

Przypomnieć, także musimy, że EA Sports ogłosiło już, że zakończenie współpracy z FIFA w dziedzinie nazwy tytuły, nie wpłynie negatywnie na licencje dla piłkarzy, drużyn oraz lig z całego świata.

 

 

Najnowsza EA Sports FC ma zostać wydana w 2023 roku. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

 

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners