EA zaprasza na konferencje za pomocą krótkich materiałów wideo

lubiegrac news EA zaprasza na konferencje za pomocą krótkich materiałów wideo
EA zaprasza na konferencje za pomocą krótkich materiałów wideo



| 12 czerwca 2016, 16:15

facebook banner
EA zachÄ™ca nas do oglÄ…dania dzisiejszej konferencji odbywajÄ…cej siÄ™ w ramach EA Play. Krótkie wideo otrzymaÅ‚y Titanfall 2 oraz Battlefield 1.
 
Electronic Arts już dzisiaj o 22 szykuje dla nas wiele prezentacji swoich gier podczas konferencji EA Play. Wydawca zachÄ™ca nas do tego krótkimi materiaÅ‚ami wideo.
 
Rzecz jasna nie liczcie na to, że zdoÅ‚acie wiele wyÅ‚apać, ale zdarzajÄ… siÄ™ wyjÄ…tki (np. motor z Battlefielda 1). O wiele wiÄ™cej ujrzymy już dzisiaj wieczorem na EA Play. My już zaczynamy siÄ™ szykować do tego wydarzenia. Możecie liczyć na wiele newsów oraz materiaÅ‚ów zwiÄ…zanych z zapowiedziami i prezentacjami.
 
Titanfall 2 (listopad, grudzień?) oraz Battlefield 1 (21 października) ukażą się tegoroczną jesienią na PC, PS4 oraz XB1.
 
Tak prezentuje siÄ™ teaser z Titanfalla 2.
 
A tak prezentuje siÄ™ zajawka Battlefielda 1, którego zobaczymy na imprezie EA Play już dzisiaj o 22:00.
 

 

Polski Stream znajdziecie w tym miejscu