Electronic Arts przedstawiło swój plan wydawniczy na najbliższe miesiące! Studio pracuje nad 4 grami, które jeszcze nie zostały ujawnione

Niedawno Electronic Arts przedstawiło nam swój plan wydawniczy na ten rok podatkowy. Poza znanymi już tytułami, studio zapowiedziało aż 4 nowe produkcje, o których póki co nic nie wiadomo.

Harmonogram z grami na najbliższe miesiące od Electronic Arts może zaciekawić wielu graczy. Oprócz dobrze znanych, cyklicznych produkcji takich jak FIFA czy F1, studio ma w planach wypuszczenie na rynek aż 4 całkiem nowych gier, ale jak na razie, nie wiemy o nich zbyt wiele. Poznaliśmy tylko tytuły robocze.

Zapoznaj się także z:

 

Jak się prezentuje plan Electronic Arts na rok podatkowy 2023? W pierwszym kwartale studio planuje wypuścić tylko jeden tytuł. Oczywiście chodzi o grę F1 22, która zadebiutuje już 1 lipca. Następne produkcje pojawią się w drugim kwartale, będzie to kolejna odsłona FIFY oraz Madden NFL. 

Trzeci kwartał to czas premiery dwóch produkcji. Chodzi o kolejną część Need For Speed, a także NHL. Prawdziwe zatrzęsienie debiutów od Electronic Arts zacznie się dopiero w czwartym kwartale. To właśnie wtedy gracze otrzymają wspomniane 4 zupełnie nowe produkcje oraz PGA Tour.

Jak brzmią wstępne tytuły tych 4 gier? Wiadomo, że jedna z nich będzie głównym tytułem EA, druga będzie powiązana z innym studiem, trzecia ma być remake’m, a czwarta będzie kolejnym tytułem sportowym. To wszystko, co na razie wiemy. 

 

Śledź nas na google news – Obserwuj to, co ważne w świecie gier!