Zgodnie z przewidywaniami Endless Dungeon zalicza obsuwę i ukaże się najwcześniej w październiku!

lubiegrac news Zgodnie z przewidywaniami Endless Dungeon zalicza obsuwę
Zgodnie z przewidywaniami Endless Dungeon zalicza obsuwę i ukaże się najwcześniej w październiku!Tamer Adas | 13 kwietnia 2023, 06:00

Amplitude Studios i SEGA oficjalnie ogłosiły, że Endless Dungeon zalicza obsuwę, w wyniku czego wyczekiwana gra otrzymuje październikową datę premiery. Kiedy dokładnie jest szansa na wybranie się na kosmiczne polowanie?

Dotychczas wyczekiwane Endless Dungeon miało ukazać się w drugiej połowie maja, jednakże jest to już historia, ponieważ zespół po analizie uwag ze strony społeczności zdecydował się na spore przesunięcie terminu debiutu dopiero na 19 października!

Przeczytaj również: Uniwersum Endless - Jak narodził się fenomen serii Amplitiude Studios?

Autorzy poprzez dodatkowe miesiące pragną się skoncentrować na dopracowaniu poszczególnych mechanik oraz zmodyfikować balans i system meta-progression, by ten zapewniał graczom znacznie więcej satysfakcji z rozgrywki. Jednocześnie wprowadzone zostaną pomniejsze usprawnienia, dodające wartości roguelite'owi.

Co ważne, wersja na Nintendo Switcha nie doczekała się jeszcze terminu debiutu, zatem zapewne na nią trzeba będzie zaczekać dużej. Jeżeli zdecydowaliście się na zamówienia przedpremierowe, te możecie wycofać oraz otrzymać pełnoprawny zwrot kosztów.

Zgodnie z obietnicami wspomniane przesunięcie ma zapewnić wystarczający czas na dopracowanie mechanik zaczerpniętych z roguelite'ów, tower defense'ów oraz produkcji taktycznych, tworząc niezapomnianą całość, na bieżąco monitorowaną przez społeczność poprzez Games2Gether.

Romain de Waubert, dyrektor naczelny i CCO Amplitude Studios - Cieszymy się, że gracze czekają na premierę ENDLESS DUNGEON. Opinie, które otrzymaliśmy podczas naszych sesji OpenDev, utwierdziły nas w przekonaniu, że pracujemy nad czymś naprawdę wyjątkowym, dlatego chcemy się upewnić, że nasza gra osiągnie swój pełen potencjał. -

Endless Dungeon ma zaliczyć premierę 19 października 2023 na komputerach, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners