Enypnion Redreamed, przekształcona i ulepszona gra znana wcześniej jako Enypnion już po swoim debiucie

lubiegrac news Enypnion Redreamed, przekształcona i ulepszona gra znana
Enypnion Redreamed, przekształcona i ulepszona gra znana wcześniej jako Enypnion już po swoim debiucieAgata Dudek | 13 listopada 2023, 19:00

Niezależne studio Sinking Sheep wydało trzy lata temu krótką przygodówkę, której akcja rozgrywała się w świecie koszmarów. Rysunkowa przygodowa produkcja, zapewniającą dobrą, choć krótką zabawę została stworzona na nowo, rozbudowana i ulepszona. Gra zyskała po tej zmianie nowy tytuł, który brzmi Enypnion Redreamed. Gra jest już dostępna na platformie Steam. 

Sinking Sheep połączyło siły ze studiem Dionous Games, które jest także wydawcą i przebudowało na nowo grę, które pojawiła się w 2020 roku. Enypnion Redreamed zyskała nie tylko nowy tytuł, ale także zupełnie nową oprawę, rozgrywkę i wiele więcej. Dodatkowo gra została wraz z premierą udostępniona na premierowym zwiastunie. 

Zapoznaj się także z: Problem trzech ciał, nowa wideo zapowiedź z okazji Netflix Geeked Week zaprezentowana

Wspomniany tytuł, który wcześniej znaliśmy jako Enypnion, został zmieniony, znacznie przebudowany, a nawet stworzony od nowa. Wspomniane wyżej studia dodały do gry, która zmieniła także tytuł świeże i nowe sceny, a także zupełnie nowe łamigłówki. Kompletnie przerobiono rozgrywkę, by wrażenie z gry mogło być bardziej odczuwalne. Ulepszono także historię, którą owa gra do tej pory opowiadała. Dzięki temu opowieść jest bardziej spójna, a narracja ciekawsza.

Enypnion Redreamed to klimatyczna gra, która zabiera nas w surrealistyczną opowieść po podświadomości chłopca i imieniu Jonathan. Będzie się on poruszał po świecie iluzji i duchów, a pomoże mu w tym Ikelos, jeden z duchów snów Oneiroi. Celem naszego bohatera jest znalezienie drogi powrotnej do swojego świata, do rzeczywistości. 

Przeczytaj także:

Rozgrywka z czasem ujawni coraz więcej z przeszłości Jonathana, pokazując jego wspomnienie, lęki i wyobraźnię. Nie zabraknie pięknych, rysunkowych, choć dziwacznych lokacji. na gracza czekać będą zagadki i łamigłówki. Stopniowo będziemy wraz z naszym growym protagonistą odkrywać jego tajemnice, próbując się wydostać, by nie zostać tu na wieki.

Gra zadebiutowała na komputerach osobistych, na PC, na Steam i GOG dnia 31 października 2023 roku.

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners