ESL FACEIT Group, Intel i Acer grają razem w Counter-Strike i Dota 2! Czego się mogą spodziewać fani?

lubiegrac newsy hardware ESL FACEIT Group, Intel i Acer grają razem w Counter-Strike
ESL FACEIT Group, Intel i Acer grają razem w Counter-Strike i Dota 2! Czego się mogą spodziewać fani?redakcja | 2 lutego 2024, 13:45

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że współpraca pomiędzy ESL FACEIT Group, Intel i Acer będzie kontynuowana. Firmy zamierzają dalej wspierać e-sportową rywalizację w Counter-Strike'a 2 oraz Dota 2! Czego fani mogą się spodziewać tym razem?

ESL FACEIT Group (EFG) oraz Intel ogłosiły przedłużenie współpracy z Acerem, który dalej będzie ekskluzywnym producentem sprzętu. To oznacza, że znana i ceniona marka Predator będzie wspierać zawody EFG w Counter-Strike 2 i Dota 2 w 2024 roku.

W ramach partnerstwa przekraczającego obecnie 20 lat, Intel i EFG promują globalną społeczność e-sportową, organizując między innymi Intel Extreme Masters. Acer, dzieląc doświadczenie oraz wizję innowacji i doskonałości.

Predator zostaje wyłącznym partnerem OEM dla zawodów EFG, obejmujących takie imprezy, jak Intel Extreme Masters 2024 w Chengdu, Dallas, Kolonia, ESL Pro League Sezon 19 i 20 oraz inne wydarzenia. Lista zawodów rozszerza się o nowe lokalizacje i wydarzenia, prezentując technologie opracowane przez Intel.

Acer, poprzez markę Predator, będzie prezentować najnowsze rozwiązania gamingowe, w tym laptopy z serii Predator Helios oraz komputery stacjonarne Predator Orion podczas wydarzeń online i offline. Fani będą mieli okazję doświadczyć najnowszych gier na stoisku Predatora podczas nadchodzących wydarzeń, takich jak IEM 2024 w Katowicach, od 8 do 11 lutego.

Przeczytaj też:

 

Acer konsekwentnie pokazuje swoje zaangażowanie w podnoszenie rangi sceny e-sportowej i dostarczanie wyjątkowych wrażeń fanom gamingu na całym świecie. Dlatego cieszymy się, że możemy odnowić i rozszerzyć nasze partnerstwo na kolejny rok - powiedział Bastian Veiser, dyrektor ds. zarządzania partnerami w EFG. - Dotychczasowa współpraca już przyniosła wiele korzyści produktom oraz społeczności EFG i z niecierpliwością czekamy na kolejne owoce współdziałania z firmami Intel i Acer w 2024 roku - dodaje.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners