EVERCORE Heroes to debiutancka gra Vela Games, studia składającego się z weteranów z Riota i EA!

lubiegrac news EVERCORE Heroes to debiutancka gra Vela Games, studia składającego się z weteranów z Riota i EA!
EVERCORE Heroes to debiutancka gra Vela Games, studia składającego się z weteranów z Riota i EA!Tamer Adas | 12 października 2022, 16:15

Wczoraj oficjalnie ujawniono EVERCORE Heroes debiutancką grę niezależnego studia Vela Games, składającego się z weteranów z Riotu oraz EA! Nowy gracz wchodzi na rynek produkcji wieloosobowych!

Wczoraj oficjalnie ujawniono zupełnie nową markę w postaci EVERCORE Heroes, debiutanckiego, duńskiego miksu gatunkowego MOBA z klasycznym MMO typu dungeon run od Vela Games. Niedawno założone studio zdecydowało się pokazać, nad czym pracuje, zapraszając graczy do testów.

Twórcy znani z pracy w Electronic Arts oraz Riot Games zdecydowali się opublikować pierwszy zwiastun z remiksem All for one autorstwa Hidden Citizens z udziałem Haela. Materiał poglądowo prezentuje, czego się można spodziewać po rozgrywce, skupionej na starciach czterech czteroosobowych grup, dążących do wzmocnienia swoich postaci, tytułowego Evercore'a oraz pokonania potężnego bossa!

Co więcej, już od jutra do 15 października, gracze będą mogli się samodzielnie zapoznać z zabawą, za sprawą startujących testów. Zapisać się do nich można poprzez Discord i stronę studia.

Przeczytaj również:

 

Naszym celem od samego początku było stworzenie gry, której gracze naprawdę chcą, nawet jeśli oznaczało to zejście z utartych szlaków – powiedział dyrektor generalny i współzałożyciel Vela Games, Travis George. - Wraz z EVERCORE Heroes zbudowaliśmy wyjątkową rozgrywkę dla wielu graczy, która w zupełnie nowy sposób łączy opartą na umiejętnościach kooperację z rywalizacją. Po ponad dwóch latach zbierania pozytywnych informacji zwrotnych pochodzących z wczesnych testów gry, cieszymy się, że w końcu możemy podzielić się naszą grą ze światem. -

Wizją Vela jest inspirowanie i jednoczenie graczy z całego świata poprzez zabawę. Chcemy, aby gra nagradzała umiejętności i dawała poczucie satysfakcji, ale co najważniejsze, żeby gra była pozytywnym doświadczeniem dla wszystkich naszych graczy – dodał George. - Nasze testy są kluczem do osiągniecia tych celów. Gracze, którzy prześlą nam swoją opinię, mogą być pewni, że ich wysłuchamy i że pomogą nam w kształtowaniu przyszłości EVERCORE Heroes. -

EVERCORE Heroes nie ma obecnie daty premiery.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners