EVERSPACE 2 coraz bliżej Wczesnego Dostępu! Gra doczekała się zamkniętych beta testów dla Kickstarterowiczów

lubiegrac news EVERSPACE 2 coraz bliżej Wczesnego Dostępu! Gra doczekała
EVERSPACE 2 coraz bliżej Wczesnego Dostępu! Gra doczekała się zamkniętych beta testów dla KickstarterowiczówTamer Adas | 25 września 2020, 23:45

EVERSPACE 2 zbliża się do Wczesnego Dostępu, czego najlepsym dowodem jest rozpoczęcie się etapu zamkniętych beta testów dla Kickstarterowiczów.
 
Niemieccy twórcy zdecydowali się udostępnić kolejną wersję swojej powstającej propozycji, z której skorzystać mogą osoby, które wsparły deweloperów na burzliwym Kickstarterze.
 
 
Zamknięte beta testy będą dostępne także dla osób, które uzyskają je na konkursach czy podczas procesu rozdawania na chociażby transmisjach twórców w mediach społecznościowych.
 
Wśród wprowadzonych nowości znaleźć można ulepszenia interfejsu, więcej punktów zainteresowań, puzzli, jedna główna misja, wydarzenia w świecie gry, więcej sprzętu, poprawę balansu oraz zestaw technologii za sprawą których tytuł prezentuje się wyraźnie lepiej.
 
Twórcy obecnie poświęcają sporą ilość czasu na opracowanie fabularnych aspektów, produkcji o czym informują na swoim blogu, gdzie w gwoli ostrzeżenia mogą się pojawiać różnego typu spoilery, dla osób najbardziej wrażliwych na tego typu akcenty.
 
 
EVERSPACE 2 ukaże się w 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners