Dziś EVERSPACE 2 oficjalnie trafiło na konsole i w pełnej wersji do Xbox Game Passa!

lubiegrac news Dziś EVERSPACE 2 oficjalnie trafiło na konsole i w pełnej wersji do Xbox Game Passa!
Dziś EVERSPACE 2 oficjalnie trafiło na konsole i w pełnej wersji do Xbox Game Passa!Tamer Adas | 15 sierpnia 2023, 23:20

Oficjalnie na konsolach EVERSPACE 2 zaliczyło premierę, dzięki czemu posiadacze urządzeń od Sony i Microsoftu mogą sprawdzić cenioną propozycję z segmentu AA. Na Xbox Series S oraz Xbox Series X zapoznać się propozycją można w ramach Xbox Game Passa bez dodatkowych opłat.

Czas na wydania na PlayStation i Xboxa

Studio ROCKFISH Games dzisiejszego popołudnia wypuściło konsolową wersję EVERSPACE'a 2, dzięki czemu gracze mogą się już wybrać w kosmiczną podróż, zapewniającą graczom niezwykłą wyprawę w kosmos, 30-godzinną kampanię oraz sporą swobodę i możliwość przeżywania licznych przygód, które mają zaoferować graczom sporą porcję przyjemności, odgrywając rolę kosmicznego najemnika. 

Konsolowe EVERSPACE 2 z ulepszeniami

Na flagowej konsoli Xbox Series X gracze mogą liczyć na okrągłe 60 klatek na sekundę, natomiast w słabszym Series S można liczyć na stabilne 30 klatek, dzięki czemu zabawa stanie się naprawdę satysfakcjonująca. W przypadku PlayStation 5 można liczyć na wspomniane 60 FPS, a także na wykorzystanie zalet konsoli, w tym wibracje haptyczne czy wykorzystanie autorskiego dźwięku 3D.

EVERSPACE 2 pełnoprawnie w XGP!

Gra w dniu swojej kolejnej premiery zagościła w abonamencie Xbox Game Pass, dzięki czemu posiadacze tej usługi mogą się zapoznać z tym projektem, a jednocześnie zespół zdecydował się pochwalić taki układ z Microsoftem, doceniając otrzymaną możliwość spokojnego przygotowania lepszej gry, na mocy współpracy z tym działem Xboxa oraz jego najważniejszym produktem.

Zapraszamy Was również do zapoznania się z naszą recenzją EVERSPACE 2 na PC 

Cieszymy się, że wraz z premierą Everspace 2 na Xboksie i PlayStation fani kosmicznych gier konsolowych mogą udać się do gwiazd w naszej grze akcji sci-fi z elementami RPG. Tworzyliśmy tę przygodę przez ponad sześć lat i od początku była ona absolutnie pasjonującym projektem dla wszystkich członków zespołu - mówi dyrektor generalny ROCKFISH Games, Michael Schade. - Podróż dla fanów EVERSPACE 2 jeszcze się nie skończyła. Oprócz bezpłatnej aktualizacji, która pojawi się później tej jesieni, rozpoczęliśmy już prace nad sporym rozszerzeniem gry, które dostarczy więcej systemów gwiezdnych, więcej treści fabularnych, więcej postaci i, co najważniejsze, więcej łupów do zdobycia. -

Omawiane EVERSPACE 2 ukazało się na komputerach osobistych 6 kwietnia 2023 roku. Tytuł dziś, 15 sierpnia zagości na Xbox Series S, Xbox Series X (w Xbox Game Pass) oraz PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners