EVERSPACE 2 osiąga sukces, 4 sezon Ustawki w Hearthstone i Brewpub Simulator z datą, Ship Graveyard Simulator 2 Prologue na Steam - Krótkie Info

lubiegrac news EVERSPACE 2 osiąga sukces, 4 sezon Ustawki w Hearthstone
EVERSPACE 2 osiąga sukces, 4 sezon Ustawki w Hearthstone i Brewpub Simulator z datą, Ship Graveyard Simulator 2 Prologue na Steam - Krótkie InfoTamer Adas | 5 maja 2023, 10:15

EVERSPACE 2 osiąga sukces, 4 sezon Ustawki w Hearthstone i Brewpub Simulator z datą, Ship Graveyard Simulator 2 Prologue na Steam. Więcej w Krótkie Info!

W sieci autorzy Everspace 2 opublikowali nowy zwiastun, podsumowujący świetne oceny oraz sprzedaż przekraczającą 300 tysięcy kopii na samych PC-tach!

 

Remnant II doczekało się nowego zwiastuna oraz zapowiedzi PLAION Polska wersji pudełkowej, którą będziemy mogli pozyskać na naszym, polskim rynku!

 

Już za cztery dni, 9 maja oficjalnie wystartuje 4 sezon Ustawki w Hearthstone, zapewniając graczom nowych Stronników, Mistrza Rocka Wuna oraz wprowadzenie zmiany z Trucizny na Jad w trakcie wielkiej Trasy Koncertowej!

 

Zapoznaj się również z: Przy okazji zapowiedzi wydarzenia Bethesdy dowiedzieliśmy się, że... Xbox Games Showcase 2023 odbędzie się bez niej właśnie!

 

Brewpub Simulator doczekał się daty premiery, którą został dzień 12 czerwca 2023 roku na Steamie, gdzie będzie się można zająć tworzeniem doskonałego piwa!

 

Inspector Gadget - Mad Time Party to zupełnie nowa gra ze słynnym Inspektorem Gadżetem, który powróci jesienią tego roku w imprezowym stylu!

 

Punch Club 2 doczekał się nowego zwiastuna, prezentującego, jaka będzie specyfika nowej, efektownej odsłony słynnego niezależnego cyklu od TinyBuild.

 

Przeczytaj też

 

Big Cheese Studio pochwaliło się finansowymi wynikami, które w 2022 roku osiągnęli wielki sukces, uzyskując zysk netto zbliżony do 16,7 milionów złotych, co przełożyło się na wzrost aż o 34% oraz rekord polskiej spółki!

 

Ship Graveyard Simulator 2 Prologue zagościł na Steamie, gdzie gracze mogą zająć się wydobywaniem skarbów z wraków potężnych okrętów międzyoceanicznych.

 

Tiny Dragon Story to pierwsza gra, która debiutuje na konsolach Nintendo Switch, stawiając na super retro klimat oraz śliczną, czarno-białą oprawę graficzną!

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners