EVERSPACE 2 już z aktualizacją The Khait Nebula: Stranger Skies i niebawem z polską wersją językową

lubiegrac news EVERSPACE 2 już z aktualizacją The Khait Nebula: Stranger
EVERSPACE 2 już z aktualizacją The Khait Nebula: Stranger Skies i niebawem z polską wersją językowąTamer Adas | 5 listopada 2021, 14:05

Najnowsza aktualizacja do EVERSPACE 2 jest już dostępna, wprowadzając nowości, w tym układ The Khait Nebula.

The Khait Nebula: Stranger Skies trafiło do EVERSPACE 2

Długo wyczekiwana aktualizacja The Khait Nebula: Stranger Skies oficjalnie zagościła na serwerach Wczesnego Dostępu gry Everspace 2, oferując graczom nową porcję atrakcji. Tym razem w obecnej w abonamencie Xbox Game Pass produkcji, przyjdzie graczom podążyć śladami pradawnej rasy znanej jako The Ancients.

To skieruje nas na The Khait Nebula, najdziwniejszą do tej pory przestrzeń w systemie gwiezdnym, wypełnioną nieznanym....

Zapoznaj się również z: GRUNND, trwa kampania finansowa gry na Kickstarterze. Wersja demonstracyjna do sprawdzenia

Co jeszcze wprowadza The Khait Nebula: Stranger Skies?

W gronie nowości znalazła się także nowa frakcja, nieznane dotychczas formy życia, kolejny towarzysz do pozyskania czy najnowsza klasa statku. W tym obszarze poznamy również The Redeemers, frakcję badaczy pradawnej cywilizacji, przemieniającej się... w ich wyznawców.

Wspomniany kompan w postaci nawigatora Khala zapewni nam nowe przygody oraz pakiet umiejętności, rozszerzających nasze możliwości i umiejętności zespołowe. Twórcy zadbali również o Vindicatora, czyli nowiutki statek kosmiczny, stawiający na szybkość oraz synchronizację ataków, wspieraną przez drony uzyskiwane ze zniszczonych przeciwników.

Zapoznaj się również z: Sony prezentuje filmy i seriale w PlayStation Plus Video Pass. W ograniczonej czasowo ofercie, sporo tytułów

Co z EVERSPACE 2 będzie się działo w 2022 roku?

W przyszłym roku twórcy planują wprowadzenie kolejnych sporych aktualizacji, z których pierwsza ma się pojawić wiosną. Planowany jest jeszcze jeden system gwiezdny, nowości w ramach endgame'u oraz trzecią podklasę myśliwców lekkich.

EVERSPACE 2 z językiem polskim!

Niemieccy twórcy zdecydowali się zadbać również o rozszerzenie wersji językowych, które obejmują między innymi nasz język ojczysty w postaci przetłumaczonych napisów oraz interfejsu. Te zagoszczą również wspomnianą wiosną przyszłego roku.

Kiedy zadebiutuje EVERSPACE 2?

EVERSPACE 2 w pełnej wersji ukaże się w 2023 roku na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych i Xbox One, Xbox S oraz Xbox X.

Everspace 2 na GOG.com

Zwiastun premierowy EVERSPACE 2

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners