EVERSPACE 2 z dużą aktualizacją we Wczesnym Dostępie, do niego trafia NovaMundi - Krótkie Info

lubiegrac news EVERSPACE 2 z dużą aktualizacją we Wczesnym Dostępie, do niego trafia NovaMundi - Krótkie Info
EVERSPACE 2 z dużą aktualizacją we Wczesnym Dostępie, do niego trafia NovaMundi - Krótkie InfoTamer Adas | 15 kwietnia 2021, 12:15

EVERSPACE 2 z dużą aktualizacją we Wczesnym Dostępie, w nim zagościło NovaMundi, a King of Seas ma datę premiery. Więcej w Krótkie Info!

Rockfish Games poinformowało, że wprowadza do EVERSPACE 2 dużą aktualizację, dodającą do Wczesnego Dostępu nową porcję kampanii fabularnej, nowego bossa, towarzyszy, nowy typ statku, więcej typów zadań, przeciwników oraz sprzętu! To wszystko już od 28 kwietnia.

 

Nowa hybryda gatunkowa NovaMundi: The Spear of Chaquén zagościła dwa dni temu we Wczesnym Dostępie na Steam, gdzie gracze mogą się zapoznać z połączenie RPG-a, strategii i symulatora.

 

King of Seas doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą został dzień 25 maja 2021 roku na wszystkich platformach odchodzącej powoli generacji (PC, PS4, XB1 i NSH).

 

Przeczytaj też: Apex Legends ze 100 milionami graczy! Wielki sukces Electronic Arts oraz Respawn Entertainment

 

Nagrody Red Dot Award 2021 trafiło do trzech dysków marki XPG. Modele SPECTRIX D70G, SPECTRIX D50 Xtreme oraz dysk SSD GAMMIX S70 zostały nagrodzone za swój design.

red dot xpg - 15421 

 

Cris Tales doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą to został dzień 20 lipca 2021 roku na wszystkich platformach!

 

Drugi sezon gry 3 out of 10 oficjalnie zaliczył swoją premierę, a tylko dziś przez kilka najbliższych godzin (do 17) będziemy się mogli zapoznać z pierwszym epizodem za darmo!

 

Zapoznaj się także z: Zapowiedziano OlliOlli World! To kolejna niezwykła gra deskorolkowa oraz Roll7 oraz Private Division

 

Cenega Polska ogłosiła, że w jej portfolio wydawniczym znajdzie się gra Epic Chef, wydawana przez team17. Wersja pudełkjowa będzie dostępna na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w tym roku.

 

STRAYLIGHT doczekało się okresu wejścia do etapu pełnej wersji gry, co nastąpić na w trzecim kwartale 2021 roku na Oculus Questach, PlayStation VR oraz Valve Index.

 

OPPO ogłosiło, że wraz z Vodafone, Qualcomm oraz Ericsson, wspólnie zakończyły komercjalizację pierwszej autonomicznej sieci 5G w Europie w kilku miastach z Niemczech.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners