Everspace BIG BANG Edition - Techland zapewni Polsce pudełkowe wydanie

lubiegrac news Everspace BIG BANG Edition - Techland zapewni Polsce pudełkowe wydanie
Everspace BIG BANG Edition - Techland zapewni Polsce pudełkowe wydanieTamer Adas | 23 kwietnia 2017, 18:15

Everspace BIG BANG Edition to specjalna wersja gry, która już niebawem zadebiutuje na naszym rynku dzięki wydawnictwu Techland. Dostępna będzie polska wersja.
 
Zapewne wielu z Was doskonale kojarzy Galaxy on Fire, studio odpowiedzialne za ten tytuł - Rockfish Games, już za miesiąc doczeka się debiutu swojej zupełnie nowej produkcji, Everspace. W Polsce ten tytuł ukaże się dzięki wydawnictwu Techland, które zadbało o polską lokalizację oraz specjalną wersję BIG BANG Edition. 
 
Już niebawem posiadacze komputerów będą mieli okazję przemierzyć kosmos, aby zmierzyć się z wieloma gwiezdnymi piratami oraz obcymi czyhającymi na nasze życie. Rozgrywka odbywa się w ujęciu TTP lub FPP, dzięki czemu zwiedzanie wszechświata będzie jeszcze przyjemniejsze. Widoczki i płynność zapewniać nam będzie silnik Unreal Engine 4. W Everspace znajdziemy także elementy rouglite, proceduralnie generowanie miejsca, zbieranie surowców oraz crafting.
 
EVERSPACE_Hero_Screenshot_08
 
- Everspace to kusząca grafiką kosmiczna epopeja dająca swobodę pokonywania i podziwiania przestrzeni podczas gwiezdnych potyczek. – komentuje Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland, Tomasz Gawlikowski. - Gracz czuje szerokie spektrum wyborów na wielu płaszczyznach. Nawet po śmierci zachowuje pieniądze przy kolejnym podejściu. Tylko od niego zależy, czy wyda je na rozbudowę statku i uzyska poczucie stopniowego rozwijania się, czy np. na ulepszenie ekwipunku. To jedne z wielu decyzji. Z każdej porażki możemy coś wyciągnąć dla siebie. W finalnej wersji gry, która trafi do pudełek, znajdzie się również nieliniowa, fabularna kampania, której nie było w dotychczas dostępnej, cyfrowej wersji. – dodaje Gawlikowski.
 
Everspace BIG BANG Edition ukaże się w Polsce na PC już 26 maja w polskiej wersji językowej (napisy) w cenie 129,90 zł.
 
 

ogolny

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

12345678910111213141516171819
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners