Zwiastun premierowy Expeditions A MudRunner Game trafił do sieci, zachęcając posiadaczy wersji Supreme i Year 1 do zabawy!

lubiegrac news Zwiastun premierowy Expeditions A MudRunner Game trafił
Zwiastun premierowy Expeditions A MudRunner Game trafił do sieci, zachęcając posiadaczy wersji Supreme i Year 1 do zabawy!Tamer Adas | 1 marca 2024, 23:55

Zupełnie nowy zwiastun Expeditions A MudRunner Game trafił do sieci, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z premierowym materiałem przygotowującym fanów do odbycia pierwszych wypraw odkrywających nowsze oraz starsze sekrety. Jak prezentuje się kontynuacja Snow i MudRunnera?

W dniu dzisiejszym oficjalnie opublikowano nowy zwiastun, tym razem premierowy Expeditions A MudRunner Game, najnowszej produkcji studia Saber Interactive i wydawcy Focus Entertainment. Gracze mają okazję do zapoznania się z materiałem wideo ukazującym najważniejsze aspekty debiutującej na dniach kontynuacji.

Saber wydaje się być naprawdę pewny siebie, gdyż poprzez poprzednie gry udało im się stworzyć mocną podstawę, a nawet ścieżkę sezonowego rozwoju, co powinno poskutkować wielkim zadowoleniem społeczności oraz niemałym zainteresowaniem sprzedażowym.

Przeczytaj również z:

 

Wprowadzenie ekspedycji przyrodniczo-naukowych wraz z klasyką pozyskiwania kolejnych maszyn to potencjalny mocny akcent dla całej przyszłości produkcji, która rozwija się we w miarę naturalny sposób.

Fani, którzy zdecydowali się zakup Expeditions A MudRunner Game w wersjach Supreme oraz Year 1, już teraz mogą wyruszyć w swoje ekspedycje, odkrywając pierwsze sekrety nowej produkcji oraz jej rozbudowanej mapy z licznymi niespodziankami.

Symulator Expeditions A MudRunner Game premierę zaliczy już za kilka dni, [ThisGameDare] roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Tytuł zagości nawet na Nintendo Switchu, ale dopiero 26 marca.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners