Już dziś Fabledom otrzymało kolejną aktualizację Fairytales and Community

lubiegrac news Już dziś Fabledom otrzymało kolejną aktualizację Fairytales and Community
Już dziś Fabledom otrzymało kolejną aktualizację Fairytales and CommunityTamer Adas | 16 października 2023, 20:00

Dear Villagers oraz Grenaa Games zapowiedziały premierę aktualizację Fairytales and Community do swojej rozwijanej strategii Fabledom, za której sprawą zabawa stanie się jeszcze bardziej magiczna oraz ciekawa pod względem 

Aktualizacja Fairytales and Community w Fabletown

Dziś oficjalnie na serwerach Wczesnego Dostępu gry Fabledom zagościła nowa aktualizacja zatytułowana Fairytales and Community, za której sprawą gracze mogą liczyć na nową porcję atrakcji, takich jak aż 50 wydarzeń w świcie czy 30 zupełnie nowych celów do zrealizowania.

Zapoznaj się też z: Alchemist The Potion Monger dziś zagościło do Wczesnego Dostępu, a my zapraszamy Was do naszych wrażeń z demka z PGA 2023

Nowości w aktualizacji Fairytales and Community

Wiele pracy włożono w to, aby aktualizacja Fairytales and Community zaimplementowała w Fabletown nowe atrakcje, niedostępne wcześniej budynki czy pakiet poprawek czyniących rozgrywkę przyjemniejszą oraz płynniejszą z celami miesięcznymi oraz rocznymi do zrealizowania.

Powroty i zmiany w aktualizacji Fairytales and Community w Fabletown

Zmianie uległ system zarządzania podatkami, odmieniono część skórek, wprowadzono uprawnienia do poszczególnych narzędzi oraz delikatnie zmodyfikowano szereg pozostałych aspektów pływających na zabawę.

Fabledom trafiło do Wczesnego Dostępu kilka miesięcy temu, 13 kwietnia 2023 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners