Zwiastun fabularny Garden Life A Cozy Simulator trafił do sieci! Co zaoferuje graczom relaksująca gra o dbaniu o ogród?

lubiegrac news Zwiastun fabularny Garden Life A Cozy Simulator trafił
Zwiastun fabularny Garden Life A Cozy Simulator trafił do sieci! Co zaoferuje graczom relaksująca gra o dbaniu o ogród?



Tamer Adas | 9 lutego 2024, 15:50

Oficjalnie wczoraj opublikowano fabularny zwiastun Garden Life A Cozy Simulator, nadchodzącej relaksującej gry nastawionej na odnowienie, przygotowanie oraz zajęcie się ogrodem. Kiedy gracze będą mogli zachwycić mieszkańców uroczej wnioski swoją starannością i pracą nad roślinami i towarzyszącymi im dekoracjami?

Studio Stillalive Studios oraz Nacon zdecydowały się opublikować zwiastun fabularny swojego nadchodzącego za kilkanaście dni symulatora Garden Life A Cozy Simulator. Fani relaksujących tytułów bez dwóch zdań znajdą coś dla siebie dobrego właśnie w tym tytule.

Gracze spodziewać się mogą ślicznej, stylizowanej wizualnie przygody, pełnej delikatnych motywów, możliwości wykazania się kreatywną racą oraz możliwości dostosowania miejsca do własnej wizji czy potrzeb.

Zapoznaj się także z: Brakuje Wam chwil na relaks? Te gry mogą okazać się dla Was świetnymi propozycjami na końcówkę 2023 roku!

Autorzy postawili na rozbudowany system narzędzi, z pomocą których możliwe będzie szerokie podejście do poszczególnych aspektów, od tych naturalnych przez czysto dekoracyjne. Nie zabraknie również próśb ze strony sąsiadów, którzy pomogą nam uzupełnić swój portfel. Poprzez floreny, możliwe będzie rozwinięcie naszego warsztatu oraz rozwinięcie możliwości sklepu Leslie.

Krok po kroku w spokojnym tempie będziemy w stanie rozwinąć konstrukcje o między innymi wyjątkowe rzeźby czy pawilon, mogąc dopasować je zgodnie z własną wizją i poczuciem piękna. W ramach trybu fabularnego, możemy wspólne z mieszkańcami wioski będziemy w stanie nadać tytułowemu ogrodowi wyjątkowy charakter.

Garden Life A Cozy Simulator zadebiutuje 22 lutego 2024 roku na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz 14 marca na Nintendo Switch.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners