Fairgame to nowa gra studia Heaven! - PlayStation Showcase 2023

lubiegrac news Fairgame to nowa gra studia Heaven! - PlayStation Showcase 2023
Fairgame to nowa gra studia Heaven! - PlayStation Showcase 2023Tamer Adas | 24 maja 2023, 22:10

Tegoroczną konferencję PlayStation Showcase 2023 od zaprezentowania nowej gry studia Heven, które nie tak dawno dołączyło do wewnętrznych zespołów Sony. Czym jest zatem ich nowa propozycja?

Fairgame na PlayStation Showcase 2023

Sony Interactive Entertainment zdecydowało się otworzyć swoją konferencję od gry studia Heaven, należącego do rodziny PlayStation Studios, prezentującego swoją usługę-jako-grę, zapowiadają od pewnego czasu. Zgodnie z przewidywaniami mamy tutaj do czynienia z kooperacyjną strzelanką dla małych zespół.

Gra mogą się spodziewać szalonych napadów na banki w nieodległej czasowo przyszłości z mocną stylizacją świata przedstawionego oraz wyposażenia grupki bohaterów.

Przeczytaj również: W czerwcu na Disney+ Avatar: Istota wody i serial Tajna inwazja. Platforma zapowiada dość ciekawy zestaw czerwcowy

Fani nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele o samej rozgrywce oraz zawartości, ponieważ materiał skupił się na zaprezentowaniu graczom młodzieżowego klimatu oraz masy kolorów i elementów kosmetycznych, które będzie można zapewne pozyskiwać i dobierać.

Fairgame nie otrzymało daty premiery, gra zmierza na PlayStation 5

Zwiastun Fairgame z PlayStation Showcase 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners