Wystartowały przedpremierowe zamówienia Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology! Co oferuje specjalna kolekcja dla fanów marki?

lubiegrac news Wystartowały przedpremierowe zamówienia Fallout S.P.E
Wystartowały przedpremierowe zamówienia Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology! Co oferuje specjalna kolekcja dla fanów marki?Tamer Adas | 20 lutego 2024, 20:45

Wystartowały przedpremierowe zamówienia Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology, wyjątkowego fizycznego wydania znakomitej kolekcji gier RPG wraz z wyjątkowym opakowaniem oraz kartami S.P.E.C.I.A.L. z efektownymi wizerunkami legendarnego Vault Boya! Jak prezentuje się pakiet opracowany przez Bethesdę Softworks?

Bethesda zapewni wyjątkowe wydanie Falloutów!

Bethesda Softworks zdecydowała się przygotować kolejną niespodziankę dla największych fanów cyklu Fallout, którzy mogą tym razem pozyskać nie tylko pełną kolekcję tytułów, ale mogą liczyć także na efektowne fizyczne prezenty. Pakiet opracowany został z myślą o aspektach, które na zawsze zapisały się w historii całej marki oraz jej dziedzictwa.

Nie jest to może jakieś super marzenie, ale bez dwóch zdań nowinka bardzo ładnie prezentować się będzie na półce lub po prostu w naszej osobistym kąciku.

Zapoznaj się także z: Marvel Animation's X-Men '97, wracamy do kultowej kreskówki z lat 90-tych, w serialu od Disney+. Jest data i zwiastun

Co zawiera Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology?

W ramach przygotowanej wersji zbiorczej gracze mogą liczyć na aż siedem gier - odsłony od 1 do 4, wraz z sequelami takimi jak Tactics, New Vegas od Obsidiana oraz ostatni projekt w postaci wieloosobowego Fallouta 76, który cały czas jest wspierany i rozbudowywany.

Dodatkowo wydanie fizyczne zawiera opakowanie w postaci miniatomówki z dedykowanymi dźwiękami, wewenątrz którego znalazło się miejsce na 7 kart S.P.E.C.I.A.L. z wizerunkami Vault Boya.

Data premiery Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology

Wydanie Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology ukaże się 11 kwietnia 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners