Fallout, serial od Amazona, bazujący na bardzo popularnej serii gier ma dokładną datę na Prime Video

lubiegrac newsy filmowe Fallout, serial od Amazona, bazujący na bardzo popularnej
Fallout, serial od Amazona, bazujący na bardzo popularnej serii gier ma dokładną datę na Prime VideoAgata Dudek | 26 października 2023, 23:00

Fallout to niezwykle popularna seria gier akcji, w klimacie science-fiction, która będzie miała swoją ekranizację na Amazon Prime Video, o czym wiemy już od dłuższego czasu. Do tej pory nie wiedzieliśmy jednak kiedy możemy spodziewać się premiery ośmioodcinkowej produkcji. Amazon podzieliło się jednak ostatnio informacją o dokładnej dacie premiery serialu Fallout

Fallout to serial akcji, sci-fi, bazujący jedynie na produkcjach growych, powiększający ich uniwersum, i wkraczający do jego świata. Okazuje się, że na to wydarzenia na Prime Video, czyli platformie od Amazon poczekamy do przyszłego roku, do wiosny. Amazon powiązał premierę serialu z przypadającym w tym czasie 26. Dniem Fallouta. 

O czym jest Fallout?

Fabuła Fallout niestety nie jest zbytnio nam przybliżana, dalej trzymana jest w pewnej tajemnicy. Wiemy, że opowieść nie będzie bezpośrednią ekranizacją serii gier pod tym samym tytułem. Będzie to natomiast rozwinięcie opowieści osadzone w uniwersum, którego akcja ma rozgrywać się alternatywnej rzeczywistości retro-futurystycznego Los Angeles lat 50-tych. Nie otrzymamy więc ani adaptacji jednej z gier, ani kontynuacji, co sugerował już zwiastun, który wyciekł podczas tegorocznego gamescomu. 

Zapoznaj się również z: Jack, cyberninja powraca, dostarczając masę adrenaliny i satysfakcji w Ghostrunner 2!

Obsada Fallout

W obsadzie Fallout znaleźli się: Walton Goggins (Prawi Gemstonowie, Ostatnie dni Ptolemeusza Greya), Aaron Moten (Ojciec Stu, Wyzwolenie), Kyle MacLachlan (Capone, Miranda's Victim), Ella Purnell (Yellowjackets, Armia umarłych). A także: Xelia Mendes-Jones, Moises Arias, Johnny Pemberton, Leer Leary.

Reżyserią seriali zajął się Jonathan Nolan, autorami scenariusz są Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner

Przeczytaj także: Duchy w Wenecji, znamy datę premiery filmu na Disney+. Obejrzymy go już za kilka dni?

Kiedy zadebiutuje Fallout?

Fallout zadebiutuje na Amazon Prime Video 12 kwietnia 2024 roku. 

Zwiastun Fallout

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners