Far Cry 5 świętuje swoją 5. rocznicę wydania. Ubisoft zapowiedziało wprowadzenie bardzo wyczekiwanej funkcji do gry

lubiegrac news Far Cry 5 świętuje swoją 5. rocznicę wydania. Ubisoft
Far Cry 5 świętuje swoją 5. rocznicę wydania. Ubisoft zapowiedziało wprowadzenie bardzo wyczekiwanej funkcji do gryMaciej Gaffke | 16 marca 2023, 20:00

Ubisoft w najbliższych tygodniach będzie świętowało 5. rocznicę wydania Far Cry 5. W mediach społecznościowych serii pojawiła się informacja o wprowadzeniu bardzo wyczekiwanej funkcji na konsole nowej generacji.

Niedługo minie 5 lat obecności Far Cry 5 na rynku. Produkcja nadal jest chętnie kupowana przez graczy, mimo że zdążyła się już ukazać 6. odsłona serii. Ubisoft postanowił hucznie uczcić tę rocznicę i zapowiedział świętowanie przez najbliższe 3 tygodnie.

Przez ten czas ma ukazać się sporo niespodzianek, w tym wspomniana już wyczekiwana funkcja. Na razie nie wiadomo, czym dokładnie ona może być. Istnieją podejrzenia, że Ubisoft wprowadzi aktualizację obecnej generacji, która pozwala na obsługę 60 klatek na sekundę. Jednak czy tak rzeczywiście będzie? Musimy poczekać na ruch francuskiego studia.

Być może w ciągu tych tygodni zostaną również ogłoszone kolejne odsłony serii. Przypomnijmy, że jakiś czas temu krążyły w sieci przecieki o 7. części Far Cry oraz o odsłonie dla wielu graczy. Pokrywałoby to się ze strategią Ubisoftu, które chce stawiać przede wszystkim na rozwój swoich najpopularniejszych i sprawdzonych marek.

Far Cry 5 zadebiutowało 26 marca 2018 roku. Gra jest dostępna na Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamespot.com/articles/far-cry-5-is-getting-a-highly-requested-feature-on-current-gen-consoles-for-its-5th-birthday/1100-6512385/

Gra: Far Cry 5
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners