Polski Farm Manager World wkrótce trafi do we Wczesnego dostępu na Steamie!

lubiegrac giełda Polski Farm Manager World wkrótce trafi do we Wczesnego dostępu na Steamie!
Polski Farm Manager World wkrótce trafi do we Wczesnego dostępu na Steamie!Tamer Adas | 27 czerwca 2023, 16:35

Nadciąga nowa polska strategia Farm Manager World, która już niebawem ma oficjalnie zagościć we Wczesnym dostępie na Steamie na komputerach osobistych. Co tym razem zaoferują graczom Cleversan Software, Sim Farm i PlayWay?

Polskie spółki Cleversan Software, Sim Farm S.A. i PlayWay S.A. zdecydowały się oficjalnie zapowiedzieć, że już wkrótce ukaże się ich najnowsza propozycja w postaci Farm Manager World. Nowa odsłona cyklu wpierw będzie dostępna jedynie w postaci Wczesnego Dostępu.

Wielbiciele zarządzania oraz rolnictwa zdecydowali się zaoferować jeszcze bardziej realistyczne oraz rozbudowane doświadczenie prowadzenia przedsiębiorstwa rolniczego, mogąc je rozwijać poprzez współpracę czy handel ze znajomymi.

Przeczytaj też: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

Gracze cyfrowo mogą tym razem przenieść się do miejsc czerpiących garściami z Europy, Azji i Ameryki Środkowej, dostarczających określoną i wyjątkową specyfikę i potrzebny, które będziemy mogli zaliczać poprzez konsekwentną pracę.

Tradycyjnie wraz z rozwojem naszego gospodarstwa obowiązki wzrastają, zatem krok po kroku poza samą pracą rolną rozpocznie się proces budowania marki, rozwijania oferty oraz przetwórstwa na liczne sposoby.

Farm Manager World ma niebawem trafić do Wczesnego Dostępu. Tytuł nie doczekał się daty premiery pełnego wydania na komputery osobiste.

Współwydawca PlayWay S.A. są obecny jest na głównym parkiecie GPW.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners