Wciąż rozwijana strategia Farthest Frontier doczekała się aktualizacji 0.9.2 z mocnym militarnym akcentem

lubiegrac news Wciąż rozwijana strategia Farthest Frontier doczekała
Wciąż rozwijana strategia Farthest Frontier doczekała się aktualizacji 0.9.2 z mocnym militarnym akcentemTamer Adas | 1 kwietnia 2024, 16:05

Aktualizacja numer 0.9.2 trafiła do Farthest Frontier, dzięki czemu już teraz gracze mają okazję do zaznajomienia się z mocnym akcentem wojskowym. Wprowadzona została kawaleria, nowe typy żołnierzy czy rozszerzono strategie wybierane przez bandytów i najeźdźców.

Aktualizacja 0.9.2 w Farthest Frontier

Crate zdecydowało się zaoferować graczom kolejną aktualizację oznaczoną numerem 0.9.2, za której sprawą fani mogą liczyć na spory akcent nowości postawiony na jednostki wojskowe, na czele z konną kawalerią.

Nie zabrakło jednak pomniejszych nowości, które mają spowodować, że rozgrywka okaże się jeszcze atrakcyjniejsza oraz bardziej satysfakcjonująca.

Zapoznaj się też z: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

Nowości w aktualizacji 0.9.2

Tak jak wspomnieliśmy, rozgrywka wzbogaca się o zupełnie nowe jednostki wojskowe takie jak kawaleria, łucznicy, pikinierzy czy przedstawiciele ciężkiej piechoty, którzy zmierzą się z najazdami, prowadzonymi obecnie na wyższym poziomie strategicznym. Rywale doczekają się nowego, bardziej rozbudowanego zmysłu strategicznego.

Deweloperzy zdecydowali się także na nowe, pełnoprawne dla modów, za których sprawą gracze będą mogli wykazać się większą kreatywnością czy po prostu zabawić się zupełnie nowymi budynkami z wyjątkową charakterystyką.

Powroty i zmiany w aktualizacji 0.9.2 w Farthest Frontier

Co prawda system pozyskiwania zasobów nie został znacząco odświeżony, ale w miastach pojawią się sprzedawcy, którzy w swojej ofercie będą dysponować lepszymi surowcami, dostępnymi za nieco większe pieniądze.

Zapomnieć nie sposób także o implementacji mechaniki wyznaczania rozkazów oraz narzędzie umożliwiające grupowanie wojsk, dzięki czemu będziemy mogli sprawniej zarządzać naszą obroną i jej skutecznością.

Gra Farthest Frontier trafiła do Wczesnego Dostępu prawie rok temu, 9 sierpnia 2022 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners