Fat Dog Games wkracza do Chin

lubiegrac news Fat Dog Games wkracza do Chin
Fat Dog Games wkracza do ChinAgata Dudek | 24 lipca 2017, 18:00

Fat Dog Games, rodzimy wydawca gier niezależnych wkracza na rynek Dalekiego Wschodu. Już niebawem firma będzie miała okazję zaprezentować swoje portfolio na targach w Chinach.
 
W dniach od 27 do 31 lipca 2017 roku odbędą się w Państwie Środka doroczne targi gier. Miastem, które gościć będzie branżę z gatunku rozrywki cyfrowej na kilka dni stanie się Szanghaj. W imprezie odbywającej się w tym kraju corocznie, uczestniczyć będzie w tym roku także Fat Dog Games, które zaprezentuje kilka gier, które postanowili wydać. 
 
Na tegorocznych Chinajoy uczestnicy będą mogli przyjrzeć się bliżej sześciu tytułom. Wśród nich znalazły się: Inner Voices, Dream Alone, War Builder League, This War of Mine i Anomaly 2
 
Inner Voices, to psychologiczny, pierwszoosobowy horror, którego bohaterem jest John Black'e, człowiek, który zagubił wspomnienia i który w innym wymiarze, do którego trafił, przy pomocy tajemniczego Bytu, musi te wspomnienia odnaleźć. O tytule wspominaliśmy Wam już na stronie. Tu też znajdziecie naszą recenzję  tego mrocznego tytułu.
 
Dream Alone, o którym wspominaliśmy klik, to dzieło warszawskiego studia WarSaw Games, mroczna platformówka, wykonana w czarno-białej grafice i swoim klimatem przywodząca na myśl horrory. 
 
War Builder League, to połączenie shootera, strategii oraz beat'em up, gra stworzona  Rafała Włoska, w której sterować będziemy stworzonymi przez nas pojazdami bojowymi. O grze wspominał Wam już Tamer klik.
 
Na targach zaprezentowane zostanie także This War of Mine Anomaly 2.
 

ogolny

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze [2]:
avatar Crispio
dodano: 2017-07-24 23:17:52

Bardzo dobrze szerzmy na świecie polski gamedev ;) :D

avatar Mariusz
dodano: 2017-07-24 21:04:55

Chiński potęcjał wydaje się ogromny ze względu na liczbę obywateli ale oni mało zarabiają więc trzeba brać poprawkę lecz wydaje się, że ruch bardzo dobry.

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners