Nowa odsłona FIFA 23 zalicza najlepszy start w historii całej serii!

lubiegrac e-sport Nowa odsłona FIFA 23 zalicza najlepszy start w historii całej serii!
Nowa odsłona FIFA 23 zalicza najlepszy start w historii całej serii!Kamil Adas | 13 października 2022, 22:00

Electronic Arst poinformowało graczy i społeczność o świetnych wynikach najpopularniejszego symulatora piłkarskiego FIFA 23, która zaliczyła właśnie najlepszy start w historii całej serii gry.

Jesteśmy dwa tygodnie po premierze nowej odsłony FIFA 23, która cieszy się bardzo dobrym zainteresowaniem wśród graczy i społeczności. Wydawcy FIFA Electronic Arts poinformowali nas ostatnio o oficjalnym najlepszym starcie w historii wśród całej serii gry, która przyniosła naprawdę sporą ilość nowych użytkowników.

Zapoznaj się też z: Bohaterzy FUT 23

Z informacji dostępnych od Electronic Arts dowiedzieć się możemy o największej ilości graczy, którzy zagrali w pierwszym tygodniu premiery gry FIFA 23. Suma ta jest naprawdę ogromna, bo wynosiła ona, aż 10 300 000 graczy, która dała najlepszy start w historii wszystkich odsłon.

Dodatkowo jest z pracowników firmy opublikował podziękowania całej społeczności za świetne przyjęcie nowej odsłony FIFA. Ponadto warto przypomnieć o tym, że FIFA 23 to ostatnia część serii gry Electronic Arts, która już od przyszłej edycji ma nosić tytuł EA Sports FC.

FIFA 23 została świetnie przyjęta przez fanów. Jesteśmy podekscytowani faktem, że zebraliśmy rekordową społeczność, która rozgrywa mecze swoimi ulubionymi zawodnikami i drużynami z całego świata – powiedział Nick Wlodyka, SVP, GM EA SPORTS FC. - Wraz ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata mężczyzn i kobiet oraz nadchodzącą ekscytującą nową zawartością możemy powiedzieć, że dopiero zaczynamy dostarczać graczom najbardziej autentycznych i wciągających wrażeń.

Najnowsza gra FIFA 23 premierę zaliczyła 30 września 2022 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Nintendo Switch (w ramach Legacy Edition), Xbox One, Xbox Series SXbox Series X. Produkcję można sprawdzić w EA Play Pro.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners