Figurka Lilith z Diablo 4 przeraża nie tylko wyglądem

lubiegrac news Figurka Lilith z Diablo 4 przeraża nie tylko wyglądem
Figurka Lilith z Diablo 4 przeraża nie tylko wyglądem



nocarz | 6 listopada 2019, 16:00

W oficjalnym sklepie Blizzard można już zamawiać figurkę Lilith z Diablo 4, która przeraża nie tylko wyglądem ale i ceną. Jak się prezentuje? 
 
Podczas BlizzCon 2019 Blizzard spełnił oczekiwania fanów Diablo i zapowiedział jego czwartą odsłonę. Równocześnie z tym ogłoszeniem ruszyła maszyna marketingowa i niemal natychmiast można było się zapoznać ze sporymi zapisami rozgrywki. Ponadto Blizzard rozpoczął sprzedaż gadżetów związanych z Diablo 4. Już na stronie Blizzard Gear Store można zamówić niesamowitą figurkę Lilith, która będzie główną przeciwniczką w grze.
 
Figurka wykonana jest z niezwykłą dbałością o każdy element. Jej wysokość to ponad 62 centymetry, a każdy jej milimetr jest ręcznie malowany. Niestety jej cena to 499,99 dolarów co w przeliczeniu na naszą walutę daje około 1924,96 złotych. W opisie produktu można przeczytać, że zamówienia będą wysyłane nie później niż w piątek 31 lipca 2020 roku. Z pewnością wokół tej daty będą krążyć domysły na temat daty premiery Diablo IV, która oficjalnie nie została podana. Myślę jednak, że bardziej chodzi tutaj o czas jaki potrzebuje producent figurki na jej wykonanie, a ręczne malowanie wydłuża ten cały proces. 
 
 
Diablo IV nie ma daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
thumb

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Diablo IV
Komentarze [1]:
avatar redaktor
dodano: 2019-11-06 22:16:49

naprawdę wygląda dobrze!

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners