redakcja | 22 października 2025, 18:00
Już w najbliższą sobotę odbędzie się finał GX Teamfight Tactics Mistrzostw Polski, który będzie miał miejsce na strefie Monte Snack podczas Poznań Game Arena. To kulminacja dwumiesięcznych zmagań online, w których wzięło udział kilkadziesiąt osób.
Przeczytaj także:
W wielkim finale spotka się najlepsza ósemka zawodników rywalizujących o tytuł Mistrza Polski w grze Teamfight Tactics oraz nagrody o łącznej wartości 30 tysięcy złotych. To wyjątkowa okazja, aby na żywo zobaczyć zmagania czołowych graczy oraz poznać atmosferę wydarzenia podczas jednej z największych imprez gamingowych w Polsce.
Turniej odbywał się przede wszystkim online, jednak finał zaplanowano jako wydarzenie stacjonarne, które daje szansę na bezpośredni kontakt z fanami oraz zawodnikami. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strefy Monte Snack podczas Poznań Game Arena, gdzie odbędzie się finałowa rozgrywka.
„To zwieńczenie około dwumiesięcznych zmagań online, w których udział wzięło kilkadziesiąt zawodników.”
Warto śledzić wydarzenie na bieżąco, aby nie przegapić najważniejszych momentów i poznać nowych mistrzów polskiej sceny Teamfight Tactics.
Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
Komentarze [0]:Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu