W związku z planami na premierę dodatku Dawntrail, Final Fantasy XIV doczekało się Benchmarku prezentującego ulepszenia graficzne

lubiegrac news W związku z planami na premierę dodatku Dawntrail, Final
W związku z planami na premierę dodatku Dawntrail, Final Fantasy XIV doczekało się Benchmarku prezentującego ulepszenia graficzneredakcja | 17 kwietnia 2024, 15:40

Wraz ze zbliżaniem się premiery dodatku Final Fantasy XIV Dawntrail, Square udostępniło Benchmark, który stanowi nie tylko narzędzie do przetestowania tego, jak nasz PC sobie poradzi. To także narzędzie na Windowsy, umożliwiające ujrzenie tego, co będzie zawierać rozszerzenie. 

Square Enix przygotowuje się do premiery nowego dodatku do Final Fantasy XIV, tymczasem nim Dawntrail zagości, gracze mogą sprawdzić nową aktualizację dostarczającą Benchmark. Z jego pomocą fani mogą sprawdzić, jak udoskonalone graficznie wydanie będzie funkcjonować ich komputerach.

Posiadacze modeli napędzanych Windowsem mają przy okazji okazję ujrzeć piękno nowego obszaru, różnorodność obiektów oraz przeciwników, które zostaną latem wprowadzone w ramach rozszerzenia już na początku lipca obecnego roku.

Zapoznaj się również z: Jak gry Wolfenstein zmieniły branżę oraz jak kształtowała się historia marki na przestrzeni lat? Przegląd poprzednich części oraz całego cyklu

Program oferuje użytkownikom możliwość stworzenia postaci lub zaimportowania już istniejącej, która pojawi się w przerywnikach filmowych w czasie rzeczywistym. Oprócz dotychczasowych ras w kreatorze postaci, użytkownicy będą mogli wykreować kobietę Hrothgar: nową grywalną rasę debiutującą wraz z Dawntrail. Dane wyglądu postaci stworzonych za pomocą benchmarku można również zapisać do wykorzystania w wersji gry dla systemu Windows.

Posiadacze Xboxów Series X i S mogą liczyć już na swoje wydanie, a jeżeli mają aktywnego Xbox Game Passa w wersji Ultimate, mają szansę zgarnąć Edycję Startową z A Realm Reborn, Heavensward i Stormblood! Jeszcze przez dwa dni pozyskać można także Perki, takie jak kolczyk Menphiny przyspieszający o 30% zdobywanie doświadczenia w trakcie potyczek, aż do 80 poziomu.

Przygotowywane są dla wszystkich nowe zadania w ramach serii The Path Infernal, które do 8 maja dostarczają szereg cennych nagród, odwołujących się do całej historii "Czternastki".

Pierwotnie Final Fantasy XIV ukazało się 18 lutego 2014 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners