Oficjalnie dodatek Finałowe starcie na Bezludziu trafił do Hearthstone!

lubiegrac news Oficjalnie dodatek Finałowe starcie na Bezludziu trafił do Hearthstone!
Oficjalnie dodatek Finałowe starcie na Bezludziu trafił do Hearthstone!Tamer Adas | 16 listopada 2023, 17:55

Wczoraj oficjalnie doszło do premiery dodatku Finałowe starcie na Bezludziu, który jest już dostępny w Hearthstone z szeregiem nowych map oraz atrakcji, które zapowiedziano i prezentowano między innymi na BlizzConie 2023.

Najnowsze rozszerzenie do flagowej karcianki Blizzard Entertainment trafiło na serwery, dzięki czemu gracze mogą zapoznać się z szeregiem nowych kart, które w klimacie dzikiego zachodu zaoferują fanom nowe doznania oraz liczne niespodzianki.

Słowo kluczowe Szybkostrzał sprawia, że kartę, którą właśnie dobraliśmy, możemy wystawić ze specjalną premią. Im więcej ich wystawimy, tym mocniejszych stronników i magię zagramy. Nie zabrakło przestrzeni na Wykop, czyli słowo związane z wykopaliskami azerytu.

Zapoznaj się również z: Najlepsze karcianki cyfrowe - Które tytuły podbiły rynek? Które mocno się trzymają? Co je wyróżnia?

Gdy zejdziemy niżej, możemy liczyć na lepszy, losowy skarb. Gdy zejdziemy na sam dół, trzeba będzie zmienić złoże i... rozpocząć od nowa!

Autorzy przygotowali specjalne Legendarne skarby, które zapewniając specjalne bonusy dla mieszczan (rycerz śmierci, mag, łotr, czarnoksiężnik i wojownik). W rozgrywce istotną rolę odegrają także Legendarni banici w postaci Łowcy demonów, druida, łowca, paladyna, kapłana i szamana, otrzymają potężnego sojusznika ze specjalnym efektem, gdy w talii nie ma duplikatów.

Hearthstone Finałowe starcie na Bezludziu zagościło na rynku wczoraj, w środę 15 listopada 2023 r. na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners