Fireside, przytulna przygodówka narracyjna z opowieściami przy ognisku ze wstępną datą i zwiastunem

lubiegrac news Fireside, przytulna przygodówka narracyjna z opowieściami
Fireside, przytulna przygodówka narracyjna z opowieściami przy ognisku ze wstępną datą i zwiastunemAgata Dudek | 29 listopada 2023, 19:00

Na przyszły rok, bez konkretnej daty planowana jest premiera przygodowej gry narracyjnej, która skupia się na przytulnej opowieści przy ognisku, z wyborami i wzruszającą fabuła. Gra nosi tytuł Fireside i została przez jej twórców zaprezentowana na pierwszej filmowej zapowiedzi, w postaci zwiastuna. 

A jest to gra, która została stworzona przez studio Emergo Entertainment, które przy tworzeniu gry mogło liczyć na pomoc wydawcy, jakim jest studio Nordcurrent Labs. Gra stworzona by bawić i relaksować, ma już, na razie bardzo wstępną datę premiery, a my możemy ją dodawać do listy życzeń na Steam i sprawdzić jak prezentuje się na zwiastunie. 

Zapoznaj się także z: Canal+ online - premiery grudzień 2023 roku, wśród nich Django, Nosorożec i Tajniak

Przytulny klimat, który spędzimy przy ognisku podczas wieczoru, na opowieściach i poznawaniu postaci, magiczny świat wykonany w rysunkowym stylu 2D, poznamy w przygodzie bez przemocy, wlewającej ciepło w nasze serca, której tytuł brzmi Fireside.

Twórcy zapraszają do obejrzenia jej pierwszego zwiastuna, który rzuca światło na rozgrywkę w grze, na jej styl, który stawia na miłą atmosferę, emocjonalną więź, która buduje przyszłe przyjaźnie. Jednocześnie pokazując, że wyprawa w podróż, i opowieści, to nie wszystko. W grze znajdziemy bowiem jeszcze handel, gotowanie i wybory dialogowe, generujące "energię duszy", czyli magiczną walutę do ulepszania domu gracza.

Przeczytaj również:

 

Fireside to zdrowa przygoda, która stara się uchwycić istotę koleżeństwa i przyjaźni – powiedział Paul Redetzky, dyrektor generalny Emergo Entertainment. Od ręcznie rysowanej grafiki po kojące melodie, które towarzyszą graczom w ich niebojowej podróży, Fireside to coś więcej niż tylko gra; To spokojna ucieczka w świat współczucia i empatii. Jesteśmy przekonani, że Fireside oczaruje fanów gatunku i każdego, kto ceni sobie zdrowe i podnoszące na duchu tytuły.

Od razu przyciągnął nas ręcznie rysowany styl graficzny Fireside i sugestywna, tęskna ścieżka dźwiękowa – powiedział Andrius Mackevičius, dyrektor ds. wydawniczych w Nordcurrent Labs. Odkąd poznaliśmy zespół Emergo Entertainment, nie mieliśmy wątpliwości, że Fireside spodoba się fanom gatunku, a także wszystkim, którzy lubią urocze i przytulne tytuły.

Gra zmierza na komputery osobiste oraz Nintendo Switch. Premiera planowana na rok 2024. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

1234567891011
Gra: Fireside
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners