Polskie Flooded z datą premiery! Kiedy będziemy mogli sprawdzić nietypowego, strategicznego rogalika?

lubiegrac news Polskie Flooded z datą premiery! Kiedy będziemy mogli
Polskie Flooded z datą premiery! Kiedy będziemy mogli sprawdzić nietypowego, strategicznego rogalika?Tamer Adas | 15 lutego 2023, 23:50

Przyjemnie zapowiadająca się polska gra Flooded doczekała się ogłoszenia daty premiery, która wskazuje an to, że na PC-tach już za miesiąc będziemy się mogli delektować niezwykłym tytułem strategicznym z elementami roguelike'a oraz city buildera?

Samodzielny twórca pracujący pod szyldem Artificial Disasters zdecydował się zdradzić datę premiery swojego odwróconego city-buildera w roguelike'owej formule Flooded. Zgodnie z zapowiedzią oryginalną propozycję będziemy mogli sprawdzić już za miesiąc, 15 marca!

Czym jest Flooded?

Fani poszukujących kreatywnych propozycji, już wkrótce będą się mogli zapoznać z roguelike'iem, zapewniającym graczom nietypową strategię w czasie rzeczywistym, utrzymaną w konwencji city buildera, w którym krok po kroku terytorium dostępne do wykorzystania zmniejsza się. Wraz z upływem czasu sytuacja będzie się komplikować, a graczom pozostanie konieczność dostosowania oraz zabezpieczenia się przed nadejściem wody. Tylko tak możliwe będzie wykreowanie arki, która zapewni przetrwanie.

Powstająca od 2021 roku propozycja może się pochwalić połączeniem strategicznego myślenia, odpowiedniego planowania, reagowania na zmieniającą się sytuację oraz błyskawicznego podejmowania decyzji, wyróżniających się długim i krótkim "ogonem". Zmniejszająca się przestrzeń, konieczność poszukiwania nowych surowców oraz realizacja określonych celów przed nadejściem nieubłaganego.

Jamowy projekt stał się początkiem dla projektu, który zapewnia rosnący poziom wyzwań, oferując szereg różnorodnych, wymagających wyzwań z szeregiem aspektów, koniecznych do wzięcia pod uwagę. Każdy z nich oddziaływać będzie na sytuację oraz nasz wyborów dotyczący najskuteczniejszej strategii działania.

Zapraszamy również do tego tekstu: Z Flooded nadciągnie fala świetnej zabawy? - Wrażenia z PGA 2021

Kiedy wydany zostanie Flooded?

Flooded zadebiutuje 15 marca 2023 roku na komputerach osobistych.

Nowy zwiastun Flooded

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Flooded
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners