Polska strategia Flooded zadebiutowała na Nintendo Switchu!

lubiegrac news Polska strategia Flooded zadebiutowała na Nintendo Switchu!
Polska strategia Flooded zadebiutowała na Nintendo Switchu!Tamer Adas | 9 listopada 2023, 18:00

Oficjalnie od dziś zainteresowani gracze mogą sprawdzić strategię Flooded na konsolce Nintendo Switch. Od tej pory osoby poszukujące świeżych doznań mogą liczyć na realnie mobilne wydanie odwróconego city-buildera w interesującym świecie.

Już od 9 listopada zainteresowani gracze mogą na swoją konsolę Nintendo Switch, zakupić oraz pobrać grę Flooded, która do tej pory była dostępna jedynie na komputerach osobistych. Już teraz na mobilnej platformie można delektować się odważnym i wciągającym tytułem.

Zapoznaj się również z: Recenzja planszówki Podwodne Miasta - naprawdę przyjemnej gry strategiczno-ekonomicznej w głębinach wód

W świetle przedstawionym doszło do poważnej katastrofy, w wyniku której ziemia niemalże w 100% została zalana wodą. Pozostałości ludzkości starają się przetrwać, krok po kroku uciekając przed podnoszącym się poziomem wód, odbierających kolejne skrawki lądu.

W trakcie mierzenia się z kampanią fabularną oraz podczas realizacji specjalnych wyzwań będziemy musieli podejmować szybko ważne strategiczne wybory, dzięki którym pozyskamy nowe surowce oraz środki, umożliwiające wejście w kolejną technologiczną erę. W trakcie zmagań, co pewien czas dostępna dla nas przestrzeń będzie maleć...

W odwróconych założeniach city-buildera, gracze będą dążyć do ulepszania swoich budynków oraz ochrony ich przed nieuniknionym zagrożeniem, przed którym jesteśmy w stanie uciec jedynie poprzez wybudowanie arki oraz ucieczki w atrakcyjniejsze miejsce.

Flooded ukazało się na komputerach osobistych 12 kwietnia 2023 roku na komputerach osobistych. Od dnia dzisiejszego (9 listopada 2023 r.) gracze mogą zapoznać się z wersją na konsolę Nintendo Switch.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Flooded
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners