Wieloosobowe Foamstars zagości w PlayStation Plus! Produkcja Square Enix doczekała się daty premiery

lubiegrac newsy hardware Wieloosobowe Foamstars zagości w PlayStation Plus! Produkcja
Wieloosobowe Foamstars zagości w PlayStation Plus! Produkcja Square Enix doczekała się daty premieryTamer Adas | 17 stycznia 2024, 14:05

Dowiedzieliśmy się, że Foamstars kolorowy i szalony tytuł od Square Enix nie tylko doczekał się ogłoszenia daty premiery, ale i zapowiedzi debiutu w ramach abonamentów PlayStation Plus.

Oficjalnie Square Enix i Sony Interactive Entertainment zdecydowały się zdradzić, że już 6 lutego 2024 roku udostępnione zostaną nowe gry w ramach usług PlayStation Plus. Co dodatkowo ważne, premierowo tego dnia na konsolach PlayStation 4 i 5 ukaże się wieloosobowe Foamstars.

Wszyscy abonenci tej usługi mogą liczyć na dostęp do produkcji skupiającej się na zmaganiach 4 na 4 graczy bez żadnych dodatkowych opłat.

Zapoznaj się również z: Zwiastun Destiny for Rebirth zapowiada, że fani Final Fantasy VII Rebirth mogą być spokojni o premierę?

Łudzącą przypominający Splatoon tytuł ma zaoferować graczom sporą porcję piany, pakiet licznych niespodzianek, atrakcji w klimacie mocno odnoszącym się do anime.

Co prawda wielu graczy bardzo szybko zapomniało o tej propozycji i zapewne tak też będzie niedługo po premierze, ale do 4 marca zainteresowane osoby mogą dodać ten tytuł do swojej biblioteki, ciesząc się początkowo większym zainteresowaniem na serwerach.

Foamstars ukaże się 6 lutego 2024 r. na PlayStation 5 i PlayStation 4.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Foamstars
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners