Sony wspierało Far From Home, w związku z czym Forever Skies trafi ekskluzywnie na PlayStation 5!

lubiegrac giełda Sony wspierało Far From Home, w związku z czym Forever Skies trafi ekskluzywnie na PlayStation 5!
Sony wspierało Far From Home, w związku z czym Forever Skies trafi ekskluzywnie na PlayStation 5!Tamer Adas | 15 lutego 2024, 20:40

Niespodziewanie dowiedzieliśmy się, że w tym roku Forever Skies trafi ekskluzywnie na PlayStation 5! Far From Home zdradziło, że od pewnego czasu współpracowało z Sony, dzięki czemu ich tytuł pojawi się właśnie na wspomnianej konsoli.

Far From Home S.A. dziś po południu oficjalnie ogłosiło, że od pewnego czasu spółka prowadziła współpracę z Sony Interactive Entertainment, w wyniku czego ich nadchodząca gra o przetrwaniu w post apokaliptycznej rzeczywistości Forever Skies zagości na konsolach.

Autorzy wskazali, że w 2024 roku dojdzie do premiery pełnego wydania nie tylko na komputerach, ale także ekskluzywnie na konsoli PlayStation 5. Pierwszy debiut ma się odbyć zgodnie z planem, natomiast zespół będzie się starał, aby debiut był jednoczesny lub przynajmniej nieodległy.

Wprowadzenie tytułu na nową platformę ma w żaden sposób nie wpływać na wydanie na PC, a potwierdzeniem tego ma być niedawno wprowadzona nowa aktualizacja z aż 45 poprawkami i ulepszeniami rozgrywki. Kolejne nowinki i szlify będą wprowadzone w okresie marcowo-kwietniowym.

Pełna wersja ma zaoferować nawet czteroosobową współpracę, zatem poszczególne aspekty będą dodatkowo dopracowywane, aby dostarczyć oczekiwaną, wysoką jakość doznania.

Zapoznaj się również z: Czym jest i jak działa Aberracja chromatyczna w grach? - Kilka słów o znanej opcji graficznej

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością współpracy z zespołem Playstation. Bliska kooperacja z Sony Interactive Entertainment oraz ekskluzywna premiera Forever Skies na PlayStation®5 pozwalają nam na dużo lepsze wykorzystanie funkcjonalności konsoli oraz m.in. możliwości jakie niesie ze sobą pad Dual Sense. Wierzymy, że będzie to miało istotny wpływ na jakość rozgrywki na tej platformie - skomentował Andrzej Blumenfeld, CEO Far From Home.

Far From Home podjęło współpracę z PlayStation. Jej celem jest sprawić, aby w momencie premiery konsolowej Forever Skies było tytułem jak najwyższej jakości. Wraz z zakończeniem prac nad grą w ramach wczesnego dostępu na PC, zostanie ona opublikowana także na PlayStation 5. Nie martwcie się jednak – w żaden sposób nie wpłynie to na trwające prace nad wersją na Steamie, która będzie miała swoją premierę w tym samym czasie – powiedział Andrzej Blumenfeld, Gameplay Lead Forever Skies.

Polska gra Forever Skies trafiła do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych 22 czerwca 2023 roku. Pełna wersja gry pojawi się w późniejszym okresie także na konsole nowej generacji: PlayStation 5Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners