Oficjalnie polskie Forgive Me Father 2 zagościło we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych!

lubiegrac news Oficjalnie polskie Forgive Me Father 2 zagościło we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych!
Oficjalnie polskie Forgive Me Father 2 zagościło we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych!Tamer Adas | 19 października 2023, 22:20

Oficjalnie od dziś gracze mogą zapoznać się ze startem Wczesnego Dostępu polskiej retro strzelanki Forgive me Father 2, którą piersi gracze mogą już za opłatą sprawdzić za pośrednictwem komputerów osobistych. 

Studio Byte Barrel oraz wydawca Fulqrum Publishing zdecydowały się udostępnić wyczekiwany Wczesny Dostęp swojej kolejnej strzelanki kontynuującej udane Forgive me Father. Po raz kolejny fani będą się mogli przenieść do świata pełnego mitów niczym z kart Lovecrafta.

W ramach specjalnie przygotowanych 10 poziomów zapoznać się można z szeregiem wyzwań oraz nowym rozdziałem historii niezwykłego księdza, który musiał chwycić za dłoń, aby zmierzyć się z zaczynającymi dominować świat koszmarami.

Zapoznaj się również z: Najmocniej wyczekiwane strzelanki, czyli jak spory panuje obecnie kryzys w tym gatunku...

Gracze zdecydowali się zaoferować fanom nowe pomysły w ramach znanego świata oraz formuły, jednocześnie dalej prowadząc prace nad dopracowaniem poszczególnych aspektów rozgrywki oraz przygotowując nową zawartość, która będzie udostępniana w kolejnych tygodniach i miesiącach.

Staroszkolna strzelanka na silniku Unreal Engine 5 ma zagwarantować graczom wielką porcję satysfakcji, jednocześnie oferując sporą dawkę horrorowego klimatu, wymagających poziomów oraz szeregu pojedynków, które fani tego typu połączenia z pewnością docenią.

Forgive Me Father 2 trafi do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych 16 października 2023 roku.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners