Strzelanka Forgive Me Father 2 z datą Wczesnego Dostępu, który rozpocznie się już na dniach!

lubiegrac news Strzelanka Forgive Me Father 2 z datą Wczesnego Dostępu, który rozpocznie się już na dniach!
Strzelanka Forgive Me Father 2 z datą Wczesnego Dostępu, który rozpocznie się już na dniach!Tamer Adas | 11 października 2023, 20:05

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Forgive Me Father 2 otrzymało datę Wczesnego Dostępu, który rozpocznie się już za dosłownie kilka dni, dostarczając graczom okazję do kolejnego starcia z demonami oraz monstrami wyciągniętymi niemalże z powieści H.P. Lovecrafta.

Studio Byte Barrel i Fulqrum Publishing postanowiły opublikować nowy zwiastun prezentujący rozgrywkę ze swojej strzelanki Forgive Me Father 2, która jak się okazuje dostarczy graczom kontynuację udanej gry, stawiając na jeszcze większą skalę, rozwinięcie wizji oraz zawartych w produkcji pomysłów.

Już za nieco ponad tydzień, 19 października rozpocznie się Wczesny dostęp na komputerach osobistych, dostarczając fanom aż 10 zupełnie nowych poziomów oraz tyle samo wyjątkowych broni, które będą dostępne do sprawdzenia oraz wykorzystaniu przeciwko złu.

Przeczytaj też: Najmocniej wyczekiwane strzelanki, czyli jak spory panuje obecnie kryzys w tym gatunku...

Zabawa doczekała się 4. umiejętności bazujących na szaleństwie, oferujących okazję do poradzenia sobie z naciskiem przeważających sił zła. Te kryć się będą w większym mroku nowej opowieści oraz kolejnych wyzwań, jednocześnie korzystając z poprawionych efektów świetlnych czy ulepszonego systemu strzelania.

Jeżeli nie możecie się doczekać już teraz zabawy, możecie na Steamie zapoznać się ze specjalnie przygotowaną wersją demonstracyjną, oferującą krótszy przegląd najważniejszych podstaw zabawy oraz poszczególnych systemów.

Forgive Me Father 2 trafi do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych 16 października 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners