Staroszkolna strzelanka Forgive Me Father trafiła na konsole!

lubiegrac news Staroszkolna strzelanka Forgive Me Father trafiła na konsole!
Staroszkolna strzelanka Forgive Me Father trafiła na konsole!Tamer Adas | 2 października 2023, 10:00

Staroszkolna, pierwszoosobowa strzelanka Forgive Me Father trafiła na konsole PlayStation, Xbox oraz Nintendo, dzięki czemu kolejne grupki graczy mogą stanąć naprzeciwko

Studio Byte Barrel oraz wydawca Fulqrum Publishing zdecydowały się ogłosić premierę konsolowego wydania swojej strzelanki Forgive Me Father, która po przeszło roku od pierwotnego debiutu, jest już także dostępna na nowych platformach.

Fani staroszkolnych strzelanek pierwszoosobowych mogą już wybrać się do świata, gdzie nie brakuje przerażających potworów, niemalże wprost wyciągniętych z kart powieści autorstwa H.P. Lovecrafta.

Przeczytaj też: Najmocniej wyczekiwane strzelanki, czyli jak spory panuje obecnie kryzys w tym gatunku...

Jako Ksiądz oraz Dziennikarka gracze mogą wybrać się na tę przygodę, mierząc się jednocześnie z licznymi fanatykami, szaleńcami, potworami czy mutantami, które stawiać będą opór oraz gnębią bezbronnych mieszkańców tych ziem...

W trakcie wyprawy skorzystać będzie można z szeregu modeli broni, gadżetów oraz umiejętności i innych ulepszeń sprawiających, że walka stanie się efektowniejsza, nawet wobec rosnącego poziomu wyzwań.

Forgive Me Father pierwotnie ukazało się 7 kwietnia 2022 roku na komputerach osobistych. Tytuł od 28 września 2023 roku zagości również na Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners