Fort Solis od Fallen Leaf zostanie zekranizowane przez szwedzkie Studios Extraordinaires

lubiegrac newsy filmowe Fort Solis od Fallen Leaf zostanie zekranizowane przez szwedzkie Studios Extraordinaires
Fort Solis od Fallen Leaf zostanie zekranizowane przez szwedzkie Studios ExtraordinairesTamer Adas | 7 grudnia 2023, 12:05

Wydany w 2023 roku horror Fort Solis od polskiego studia Fallen Leaf zostanie zekranizowany przez szwedzkie Studios Extraordinaires. Autorzy między innymi Aurora Noir i Space Marshals zabiorą się tym razem 

Fallen Leaf poinformowało, że ich oraz Dear Villagers horror zostanie zekranizowany! Za przygotowanie filmu ma odpowiadać szwedzka firma Studios Extraordinaires, znana między innymi ekranizacji gier takich jak The Expeditions, Space Marshals czy Aurora Noir.

Doświadczony zespół zajmie się rozwinięciem świata przedstawionego, a nasi rodacy mają nadzieję na to, że poprzez ten projekt możliwe będzie dotarcie do kolejnej grupy odbiorów.

Spółka zdecydowała się także zdradzić, że Rada Nadzorcza powiększyła zarząd o nowego członka w postaci Michała Pietrzkiewicza. Specjalista ze sfery finansów będzie odpowiedziany w firmie za pozyskiwanie kapitało, współpracą z instytucjami i indywidualnymi inwestorami oraz z dbałością o płynność finansową.

Zapoznaj się także z:

 

Podpisanie umowy na produkcję filmową to kolejny ważny kamień milowy w rozwoju IP Fort Solis. Dzięki kolejnemu partnerstwu otwieramy nowe drzwi i tworzymy nowe sposoby na interakcję z uniwersum znanym z naszego debiutanckiego tytułu - komentuje Piotr Kurkowski, prezes Fallen Leaf. - Przy tej okazji warto wspomnieć, że IP gry [Fort Solis-przypis], wydanej w tym roku wspólnie z francuskim wydawcą Plug In Digital, pozostaje w 100% przy nas, a umowa wydawnicza z francuzami nie reguluje sposobu i innych (niż gry wideo-przypis) pól jego eksploatacji, oraz nie przewiduje możliwości jego zakupy przez wydawcę. Oznacza to, że korzyściami z eksploatacji IP w świecie filmu nie będziemy dzielić się z wydawcą gry - dodaje.

Pozyskanie do współpracy Michała Pietrzkiewicza to istotny krok w realizacji naszej strategii, podkreślający zdolność do skutecznego zarządzania spółką i zapowiedź transparentnej komunikacji z rynkiem. – mówi Piotr Kurkowski, prezes Fallen Leaf – Michał dołącza do nas w kluczowym momencie, gdy Fallen Leaf skupia się na umacnianiu fundamentów finansowych, ale także na rozwoju posiadanych marek (Fort Solis i nieogłoszone jeszcze projekty-przypis). Wierzymy, że nowe spojrzenie i kompetencje Michała znacząco przyczynią się do osiągania naszych celów. -

 

Firma Fallen Leaf ma zadebiutować w drugim kwartale 2024 roku na NewConnect.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners