Fortnite zakończył 2023 rok ciesząc się znakomitym zainteresowaniem i przebijając... EA FC 24, CoD-a, GTA 5 i Robloxa razem wzięte!

lubiegrac e-sport Fortnite zakończył 2023 rok ciesząc się znakomitym zainteresowaniem
Fortnite zakończył 2023 rok ciesząc się znakomitym zainteresowaniem i przebijając... EA FC 24, CoD-a, GTA 5 i Robloxa razem wzięte!Tamer Adas | 15 stycznia 2024, 06:00

Dowiedzieliśmy się, że Fortnite zakończył 2023 rok ze znakomitym zainteresowaniem, przebijając jednocześnie takie hity jak EA FC 24, CoD-a, GTA 5 i Robloxa i to razem wzięte! Epic Games rozbiło bank oraz pokazało, że ich marka ma jeszcze naprawdę wiele do zaoferowania...

Epic Games w zasadzie zaskoczyło wszystkich, prezentując powrót do korzeni Fortnite'a oraz rozbijając w ten sposób bank. Tymczasem nowe dane z rynku konsol pokazują, że skala tego sukcesu jest znacznie większa, niż mogło nam się to wcześniej wydawać.

Jak się okazuje, bazując na czasie spędzonym w grze (na bazie Ampere Analysis), hitowa MOBA przebiła razem... ostatnie Call of Duty, EA Sports FC 24, Robloxa oraz Grand Theft Auto V razem wzięte!

Zapoznaj się również z: 5 rozdział Fortnite okazuje się wielkim sukcesem! Epic Games ponownie zachwycił świat

Grudniowa ofensywa, która poskutkowała wprowadzeniem także Rocket Racingu oraz LEGO Fortnite'a sprawiła, że gracze chętnie logowali się na serwerach Epica, ponownie rozkochując się w podstawowej wersji.

W zasadzie nikt nie mógł się spodziewać tego, że skala zainteresowania będzie na tyle duża. To także świetny pokaz tego, że w segmencie usług-jako-gier bardzo często zwycięzca może być jeden, zgarniając nie tylko czas, ale i pieniądze...

Gra Fortnite jest obecna na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/fortnite-playtime-on-consoles-last-month-topped-call-of-duty-ea-sports-fc-gta-5-and-roblox-combined/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners